Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesen mit gondoltok, ha...

Terhesen mit gondoltok, ha elmegy valaki egy szórakozóhelyre? (természetesen nem iszik, és dohányzik)

Figyelt kérdés
2012. dec. 11. 12:36
 1/10 anonim ***** válasza:

HÁt én nem sok pocakos nőt láttam még. :) De ez is attól függ,hogy milyen típusú a szórakozóhely.Én 7 hónaposan mentem le egy baráti összejövetelre egy pub-ban....hát ne tudd meg milyen feszengve mentem el,mert mit fognak szólni,ki fognak nézni,én sem tartottam helyesnek....aztán a kutyát nm érdekelt,hogy mekkora a pocim. :) Ott sem volt füst és neem ittam alkoholt,természetesen.

Disco-ba tuti nem mennék.

2012. dec. 11. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Én akkor voltam csak, amikor alig látszott a hasam. Amikor már nagyobb volt, már nem mentem. Mehettem volna,mert nem füstös kocsmában akartam ücsörögni, de furán éreztem volna magam nagyon. Úgyhogy most már hogy ilyen nagy a hasam (7 hó) , cukrászdába járok, meg kávézóba. Ott nem érzem úgy, hogy fura lenne pocakosan ott lenni.
2012. dec. 11. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

én voltam már egy pubban, egyik ismerősünk zenekara lépett föl. mindenki oda volt, hogy pocakosan megyek el :) nagyon figyelt rám mindenki, pedig sokan voltak... szerencsére már nem lehet bent dohányozni, szóval a füst nem volt gond, az italt meg simán nem kívánom, szóval ezzel is le volt a gond.

ha lesz még hasonló koncert, akkor simán elmegyek megint :)

viszont diszkóba, nagyobb szórakozóhelyre én sem mennék...

2012. dec. 11. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Attól mert valaki terhes nem jelenti azt hogy nem járhat sehová.
2012. dec. 11. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
A párom szeretne elmenni a hétvégén, mi és a haverjai. Őszintén szólva nekem semmi kedvem, valahogy nekem jelen helyzetben egy séta, cukrászda, mozi, vagy otthon egy film jobban megfelel. Egyszerűen hülyén érezném magam. Nem annyira hatalmas a pocakom, de azért látszik , hogy nem csak bekajáltam :) Nem szeretném azt sem hogy a párom azt higgye hogy én most már csak otthon akarok ülni. És ez valóban egy disco lenne. Köszönöm, a válaszokat. Azt hiszem magamra hallgatok és otthon maradok.
2012. dec. 11. 12:46
 6/10 anonim ***** válasza:
Nem is értem a kérdést. Idegen emberek véleményét kérdezed ilyesmiről.Ha van kedved menj ha nincs akkor ne menj.
2012. dec. 11. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Én szoktam menni a párommal és a baráti körünkkel, ha nem is minden héten, de havi 1-2 alkalommal biztosan. A helyek, ahova járunk, füstmentesek, alkoholt nyilván nem iszom, nem látom okát annak, hogy itthon üljek. Eddig is szerettem eljárni, ezután is fogok, amíg lesz kedvem.


Nyilván ha neked nincs kedved, ne menj, de nekem eddig se volt fura látvány egy kismama egy szórakozóhelyen (nyilván nem diszkóra gondolok, hanem valami beülős helyre), úgyhogy magam részéről sem érzem ezt furcsának. Addig kell menni, amíg lehet, baba mellett sokáig nem lesz rá lehetőség. :)

2012. dec. 11. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Szerintem elmehetsz.Én is szoktam menni persze én falun lakok itt mindenki tudja hogy kismama vagyok.Bár én nagyobb szórakozó helyekre nem mennék,mi van ha meglöknek vagy ilyesmi,meg van ez véletlenül is.
2012. dec. 11. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Nem vagyok egy vaskalapos és földhözragadt sem, de azért discoba én sem mentem volna. Kicsit hülyén éreztem volna magam nagy pocakkal sok lerészegedett tini között. :)) A tömegről nem is beszélve, terhesen nem bírtam elviselni.

A pub meg zenés rendezvény más, én szilveszterezni voltam 6 hónapos terhesen. A barátaink vendéglátó helyén volt a buli, élő zenével, tánccal, eleinte nem volt kedvem, de sok volt az ismerős és nem volt tömeg, max 50-60 ember, még táncoltam is, végül nagyon jól sült el a dolog.

2012. dec. 11. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Discoba én se mennék, illetve nagyon hangos helyre olyankor mikor már hall a baba. De bárhova máshova simán.
2012. dec. 11. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!