Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Pampers Premium Care 1-es...

Pampers Premium Care 1-es méretet mennyi ideig használtátok? Nem lesz nagyon pici? Egy 4 kg körüli gyerekre is ráadható, és ha igen mennyi ideig?

Figyelt kérdés
A pelenkadilemma csak azért alakult ki, mert nem tudom, hogy ebből a fajtából a 2-es mennyivel nagyobb..

2012. dec. 11. 20:01
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát ezt így nehéz megmondani, attól függ milyen hosszú és milyen hurkás a picurka. Nekem jó volt még 4 kg-osan is, de a végén már elég kicsi volt. De szerintem ha 4kilósan születik, vehetsz egyből 2est is.
2012. dec. 11. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia!Szerintem se vegyél túl sokat belőle,mi kaptunk 1 csomaggal,és még szerencse,hogy csak egyel,mert alapban kicsi lett a lányomra...51 centi és 4050 gram volt születésekor.Vagy is éppen jó lett volna,de én kényelmetlennek láttam,mivel a combjánál nagyon bevágott.Szerintem vegyél 2-es méretet alapból.

Üdv:2 kislány anyukája

2012. dec. 11. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Mi egyáltalán nem használtunk 1-es méretet, pedig 3060 grammal született a fiam. A fent említett márka 2-es méretét használtuk születésétől fogva, meg még most is (3 hónapos- 6 kiló).
2012. dec. 11. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A kisfiam 57 cm-rel és 4 kg-val született, simán jó volt ebből az 1-es méret. Szerintem a Liberohoz, Huggieshoz képest picit nagyobb.
2012. dec. 13. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!