Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Arnica montana 30 vettem ma,...

Arnica montana 30 vettem ma, hogyan kell szedni?

Figyelt kérdés

Úgy értem ,hogy majd csak a szüléskor érdemes vagy akár már most is . Igazából még egy szülésemnél sem éltem ezeken de hallottam róla sok jót és gyorsan vettem egyet ,na de nem tudom kell -e most szedni vagy majd csak szüléskor . Pontosan azt sem tudom mire való csak ,hogy jó valamire . :)

38+4 hkm



2012. dec. 12. 19:34
 1/10 anonim ***** válasza:

vérzés csillapítás, sebgyógyulás

szülés előtt is szedheted, de inkább utána napi 2*5 golyó


most inkább caullophyllum kéne neked, az van tágulás segítésére "természetes oxitocin"

2012. dec. 12. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

előző vagyok, itt a 2. válasz az enyém


http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__szules..

2012. dec. 12. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

az arnica a VÁGOTT sebgyógyítást segíti, akkor kel szedni, hogyha gátmetszésed volt, akkor is egyetlen alkalommal 5 golyót.


a caulophyllumot pedig csak a szülés beindulása után, a legjobb, ha a c30-asból egy fél literben feloldasz 5 golyót és kortyolgatod a vajúdás alatt, ugyanis ez a szer a babánál hasmenést okozhat ilyen nagy potenciálban, ami - nyilván nem is kell mondanom - de a mekóniumos magzatvíz okoza császármetszéshez vezethet.

2012. dec. 12. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Tehát ez a szer a caulophyllum okozhat hasmenést ,ha idő elött szedem ?

Köszönöm válaszaitokat . :)

2012. dec. 12. 22:45
 5/10 anonim ***** válasza:
Én erről még nem hallottam, hogy a cauolophyllum hasmenést okozna. Az orvosom homeópátiás szakorvos is, és két gyereket szültem nála. Egyik gyerekem sem tojt bele a magzatvízbe, pedig mindkettőt túlhordtam, tehát benne volt az is a pakliban. Szedtem a homeós szereket. Első voltam.
2012. dec. 13. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Mennyivel hordtad túl a babákat ?

Szüléskor majd beveszem az 5 golyót !:)

2012. dec. 16. 01:54
 7/10 anonim ***** válasza:
1 héttel mindkettőt.
2012. dec. 16. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Fiúk lányok ?

Én eddig a csajokat túlhordtam a fiammat időre szültem és most betöltöttem a 39 -hetet a legkisebbemmel (szintén kisfiú) a hasamban ..

2012. dec. 16. 18:13
 9/10 anonim ***** válasza:

Hűha, 4. baba, ha jól értem? :)


Nekem 3 van, az elsőt 39.héten szültem, vele nem szedtem a homeós bogyókat, azért nem nyilatkoztam róla az előző kommentben. A másodikat és a harmadikat hordtam túl egy-egy héttel, velük szedtem homeóst.

1. és 2. lány, 3. fiú.


Arnica jó a sebgyógyulásra, vérzésre, nyugodtan szedd és a gyerekeidnek is adhatod, ha "bibisek" :)

2012. dec. 16. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Igen igen ő a negyedik és egyben a kis "befejezés " :)

Igen izgulok már az események miatt .

2012. dec. 16. 23:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!