Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Sok kismama van akit megbántot...

Sok kismama van akit megbántottam ebben a témakörben?

Figyelt kérdés
Sokszor adok rossz tanácsot? Bunkó a stílusom?
2012. dec. 13. 19:11
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
82%

Nem! Nekem mindig tök jó válaszokat adsz. Rossz tanácsot még nem láttam tőled.

Ne foglalkozz másokkal. Tudod ezek a fránya hormonok...;)


Parás 19hkm:)

2012. dec. 13. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 A kérdező kommentje:

Köszi, de azért most komolyan elgondolkoztam a dolgon! Gondolom te tudod, hogy miért írtam ki ezt a kérdést.


Szóval várom azokat a kismamákat akiket megbánottam és érdekel az is, hogy mivel!

2012. dec. 13. 19:16
 3/31 anonim ***** válasza:
85%

szia!

nekem is volt már jó pár kérdésem, és mindig jó tanácsokat adtál, mindig kedves voltál velem szemben :) ezt köszönöm neked :)

2012. dec. 13. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
85%

Engem se bántottál meg soha, és mindig jó tanácsokat adtál.


Mi történt amúgy?

2012. dec. 13. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
81%
Nincs baj veled. Mi történt én nem tudom, írd meg.
2012. dec. 13. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
81%

Engem se bántottál meg soha!Jó tanácsot adtál.

Én vagyok a 39 hetes kismama,Viki baba anyukája.

Hogy mi történt: http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__terhes..

2012. dec. 13. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
100%

Dehogyis :) Én szeretem a válaszaid és a tanácsaid :)

Bár én nem nagyon szoktam kérdezni, de a másoknál adott válaszaid szerintem teljesen jók :)

2012. dec. 13. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
100%

Láttam én is az "összecsapást". Mivel én nem szoktam kérdést feltenni, így "személyes" tapasztalatom nincs, de azt szoktam látni, másoknak miket írsz.


Soha nem olvastam tőled olyat, ami felháborító, okoskodó vagy józan észnek ellentmondó lett volna. Tényszerűen leírod a tapasztalataidat és úgy látom, tényleg arra törekszel, hogy a kiírt kérdésre válaszolj, segíts a kérdezőnek. Praktikus és normális véleményeket olvastam eddig tőled.


Viszont a helyedben válaszra sem méltattam volna a "támadót", olyan szinten nevetséges volt, ahogy rád vetítette a lepontozása miatti frusztrációját. Engem ezen az oldalon egyébként az idegesít a legjobban, ha a válaszolók OFF-ként egymásnak mennek egy kérdésnél és az egész átmegy személyeskedésbe, mert az már nem a válaszadásról, segítésről szól. Ilyen esetben én max. privit írnék neki, ha nagyon felhúzna. Ha nyíltan válaszolsz a provokációra, annak nem ott van a helye. (Tudom, baromi nehéz megállni szó nélkül, ha betámadnak és az ember ösztönösen meg akarja védeni magát, de nekem ez volt kicsit disszonáns, bár teljesen meg is értelek.)

2012. dec. 13. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
100%

Olvastam azt a kérdést ami kapcsán kérdezed ezt.. :)

Ne is törődj azzal a válaszadóval. :)

jókat szoktam én is olvasni tőled, nehogy lelki kérdést csinálj ebből :) annyit aztán tényleg nem ér.

2012. dec. 13. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
100%
Ne viccelj már! A hormonok játszanak biztos vele, Ő maga se vette észre, hogy a stílusa miatt és a harapóssága miatt lett le pontozva... Ne is foglalkozz vele, teljesen normális választ adtál! :)
2012. dec. 13. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!