Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 12. hétben járok, és lett egy...

12. hétben járok, és lett egy kis úszógumim. Hullahoppozni szabad? Vagy javasoltok valamit az úszógumik ellen? Nem tömöm magam, csak annyit eszek amennyi jólesik.

Figyelt kérdés
2009. aug. 21. 21:23
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez most komoly? Mi lesz később ha már most pánikolsz.
2009. aug. 21. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Ugye ezt nem gondolod komolyan??? Hullahoppozni terhesen... A kis úszógumiddal ne foglalkozz, lesz ott még hurka, sonka minden ilyen "nyalánkság". :) A terhesség ezzel jár, bár van aki alig változik, leginkább testi adottság kérdése. Egyél egészségesen, rendesen, most ez kell a picikédnek! Majd ha a babád megszületik ráérsz hullahoppozni. De az is lehet, hogy úgy fog rólad olvadni az úszógumi, mint a vaj... ezt nem lehet előre tudni. A terhesség nem igazán az az állapot, mikor úszógumival kell foglalkozni, hacsak nem jelentős súlytöbbletről van szó és az orvos ajánlja a diétát...


Boldog babavárást!

2009. aug. 21. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Most ugye csak viccelsz?! Ha mégsem akkor a válasz határozott NEM, NEM SZABAD HULAHOPPOZNI, és nem akarlak elkeseríteni, de a terhesség alatt nőni fog a hasad és a várandósság harmadik trimeszterében fog a legtöbb kiló felszaladni!!!!
2009. aug. 21. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
12 hetes etrhes vagy?!?!?!persze, h lehet...hullahopp, box, karate, aerobic, akrobatikus roky...minden, de csak ha nem zavar, h vmi baja lehet a babádnak.... Komolyan, tényleg nem akarlak megbántani, de komolyan gondolod? A kicsinek az a legfontosabb, h egészségesen fejlődjön, ne légy önző, majd önzözhetsz, ha már letudtad a szoptatást is, utána már lesz időd és módod is magaddal foglalkozni, amennyit csak jónak látsz. Nekem szülés után 2évvel is maradt egy pici úszógumum, de nem érdekel, mert megint babát várok és ez a legcsodálatosabb dolog a világon! Jó egészséget Nektek!
2009. aug. 21. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
96%

Sajnos a hullahopp es az egyeb uszogumit eltunteto gyakorlatok nem eppen kismama baratak. Ezeket most hagyd ki.

En is tornazom, kismama tornat csinalok, illetve magamnak is allitok ossze rovidebb edzest, mert baba elott is sokat sportoltam. Lehet dolgozni labra, fenekre, combra, hatra (ez nagyon hasznos is, mert annal kevesbe lehet az ember lanya derek es hatfajos a vegen). De a has es kornyeke kerulendo, azt beken kell ilyenkor hagyni, a baba es a hormonok miatt alakuljon ugy, ahogy neki tetszik.

Viszonyitaskeppen: en evek ota kemenyen sportolok, szalkas, izmos testtel vagtam bele a terhessegbe. Ez a masodik babam, tisztaban voltam vele, hogy ez nem marad igy. Hiaba folytatok kimelo tornat azota is, de a hormonok mar az elso trimeszterben megkezdtek a testem atalakitasat, az izmaim renyhebbek, gyengebbek, a derekam kezdett elsokent vastagodni, uszogumi lett a derekamon, puhabb lett a belso combom. Meg en sem hiztam, a 14. hetben vagok, babapocakom sincs meg, sportos is vagyok, megis parnasodom.

Ez teljesen rendben van, van, aki megussza, de az nem amiatt van, mert hullahoppozott, vagy derekra tornazott, hanem amiatt van, mert szerencses testalkatu.

Nyugi, terhesseg utan ha odafigyelsz, illetve aprankent elkezdesz tornazgatni, akkor siman lehet meg lanykori alakod, hamar eltunhetnek az uszogumik.

2009. aug. 21. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Hullahopp...aztán majd hopp, hulla...morbid, de akinek van egy kis esze, annak meg sem fordul a fejében ekkora ökörség.

Sétálj sokat, kenyér helyett egyél zsemlét, mert a kis agyában az embernek egy jól megtömött zsemle jobban elfér, mint a számolatlan szelet kenyér, este meg gyümit, sok dinnyét, barackot amíg van, ha már ilyen korán az alakod foglalkoztat. A végére akkora leszel mint maga a hullahopp karika, de az lesz a normális, szép kerek és egészséges.

2009. aug. 22. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
75%
Terhesen?! Te sem gondoltad komolyan? Fiatal lehetsz nagyon ha ilyeneket kérdezel, vagy butuska.
2009. aug. 22. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Van kismamatorna, kismamajóga, sőt kismamahastánc is(nyilván ez utóbbi nem konkrét haspréses). A kis úszógumi meg segít hogy fennmaradj a vizen:-)
2009. aug. 22. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!