Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A dm babylove zöld törlőkendőj...

A dm babylove zöld törlőkendőjéhez lehet kapni törlőkendő dobozt? Vagy pampers sensitives dobozba tároljam? A másik kérdésem: használt pelenkát hova gyűjtöttétek? Gyerekszobába egy szemetesbe, vagy egyszerre kidobdátok egy zacsiba?

Figyelt kérdés

2012. dec. 14. 15:49
 1/7 anonim ***** válasza:

A dm babylove zöld törlőkendőjéhez lehet kapni törlőkendő dobozt? Vagy pampers sensitives dobozba tároljam...


ne haragudj de ezt nem értem.....ez komolyan probléma ??? :)

amúgy csak a fehér doboz létezik.....


pelust én a fürdőbe, a pelenkatároló kukába dobáltam...

2012. dec. 14. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Úgy értem, hogy lehet-e dobozzal együtt kapni? Vagy csak a pamperssel együtt kapok ilyen dobozt?
2012. dec. 14. 15:56
 3/7 anonim ***** válasza:

nem lehet....csak a fehérnek van doboza...

én vettem anno a fehérből és azt töltöttem hol ilyennel, hol olyannal......



első voltam....

2012. dec. 14. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Én is a zöldet veszem (nem a nedveset, hanem az olajosat), de még soha nem láttam dobozban, így egyszer vettem egy fehéret akciósan.

Családi házban lakunk, így mindig az udvari kukába visszük ki rögtön a pelenkát. Ha panelban vagyunk a nagyszülőknél, ott zacskóba gyűjtjük és naponta 1x levisszük az utcai kukába, addig az erkélyen van.

2012. dec. 14. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Én egy pampers sensitives dobozt vettem és azt töltöttem mindig.

Én a sima kukába dobom a pelust.

2012. dec. 14. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

nekem 3 dobozom is van :-)

pamperses neugranormonos és johnsonos


a használt pelus a kukában landol

2012. dec. 14. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Azt nem tudom, hogy belefér-e a pampersös dobozba, de az biztos, hogy a babylove törlőkendő vastagabb (mármint maga a csomagolás). A fehérhez lehet csak kapni dobozt.


A pelus nálunk úgy van, hogy a sima pisis simán megy a kukába ami a pelenkázó mellett van, a kakis meg uzsizacsiba és úgy a kukába. Amúgy az elején még nem is csuktuk le a kuka tetejét, mert rózsa illatút produkált :) De ilyet csak az anyatejes babák tudnak. Na de később már kellett a plusz zacsi és nyáron a gyakoribb kukaürítés.

2012. dec. 15. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!