Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hogy szólítjátok a bébiteket...

Hogy szólítjátok a bébiteket amíg a hasatokban van? Vagy egyáltalán szoktatok beszélni hozzá?

Figyelt kérdés
2012. dec. 14. 17:11
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

18. héten már tudtuk, hogy kislány lesz. a 20. hét körül a nevét is kiválasztottuk, szóval Lilinek hívjuk (Lilien lesz a neve). vagy néha picim, kicsim, babám... mikor mi jut eszembe :)

beszélni akkor szoktam hozzá, mikor nagyon beindul, akkor tuti ébren van :)

29 hkm

2012. dec. 14. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Beszélni nem szokok hozzá, inkább simogatom:)

Megvan már, mi lesz a neve, de nem hívjuk még úgy. Egyszerűen csak kisbabának hívjuk. Anyukám már a nevén szólítja:))


Kétlányos 19hkm.

2012. dec. 14. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Szió.

Én minden nap szoktam hozzá beszélni,és mivel már tudom,hogy kisfiam lesz,így is is szólítom,hogy kisfiam,meg kisbabám :)

A nevén szerintem majd csak szülés után fogom hívni,hogy szokja meg,hogy mi a neve.A szüleim meg a párom szülei is már a nevén hívják :) Attila lesz :)


19+3 hkm

2012. dec. 14. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Én szoktam neki énekelgetni is:-) jó lehet hülyén hangzik! Amúgy nyuszi cica kisfiam mikor mi! Főleg ha igazán beindul akkor rá is szóltam szólni hogy a maminak már nagyon fáj ám:-) Nem jön egyenlőre a neve a számra:-) pedig a 18héttől tudjuk hogy kisfiú!
2012. dec. 14. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Én nem tudom a nevén szólítani,pedig megvan már a neve,Viktória lesz.Úgy hívom,hogy kicsi babám:D

35 hetes kismama

2012. dec. 14. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
szia! mi tegnap tudtuk meg, h. kislány, azóta Flóra babának szólítjuk. így már olyan valóságos. :) beszélni sztem ritkán szoktam hozzá, ha mégis, akkor megkérdezem hogy van,minden rendben van-e, jól érzi-e magát. vagy elmondom neki épp most mit csinálok, ilyen kis butaságokat :)
2012. dec. 14. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Én is a nevén szólítottam, Vikikémnek. Este munka után, amikor ledőltem a kanapéra, mindig simogattam és beszéltem hozzá.
2012. dec. 14. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
en a neven szolitom, Olivernek vagy Oli babanak hivja apa:) mi beszelunk hozza sokat, este pedig apuka mesel neki meset is, 15 hettol tudjuk hogy kisfiu, most 25+4 hetes:)
2012. dec. 14. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Én általában szoktam, beszélni, gügyögni hozzá, becézgetni is szoktam simogatás közben. Apa is szokott reggelente amikor megy munkába, elköszön tőle megsimogatja a pocakot!!! :D Különben nekünk is Oli babánk van! Olivér lesz, a 18. héttől tudjuk, hogy kicsi fiunk lesz! Most 25 hetesek vagyunk! :DDD Boldog babavárást nektek!
2012. dec. 14. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Én csak "fiúk"-nak hívom őket, aztán döntsék el, hogy épp melyiknek szól :)

De ha többed magammal vagyok, akkor cukiságok, mütyürök vagy töpörtők. Még a nevüket nem sikerült kiválasztani.

20 hkm

2012. dec. 14. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!