Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van még esély vagy elvetéltem?

Van még esély vagy elvetéltem?

Figyelt kérdés
Tegnap reggel barnáztam később abbamaradt majd picit véreztem aztán az is abbamaradt. Angliában élek hiába mentem kórhazba nem csináltak ultrahangot. Egy vizsgálat után hazaköldtek, a doki igazán nem mondott semmit. Este elkezdtem nagyon vérezni. Vissza a kórházba, adtak egy adag sóoldatos infúziót és haza küldtek. Holnapra kaptam UH idópontot.
2012. dec. 15. 18:15
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
lehet még.elég kétesélyes.nekem az első az igy elment de másodszorra megmaradt minden rendbe volt.kaptam gyógyszer ágynyugalom stb. remélem minden jó nálad..
2012. dec. 15. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Hozzátenném, hogy ma reggelre teljesen elmúlt a vérzés, de most megint van egy nagyon pici.
2012. dec. 15. 18:22
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Én egy hematóma miatt véreztem a 7. héttől a 14. hétig, de nem kicsit. Voltam vele kórházban is. Volt olyan, hogy szó szerint ömlött belőlem a vér, mégis egészségesen megszületett a babám. Az is igaz, hogy a 19. hétig (akkor mondták az uh-n, hogy felszívódott a hematóma) mozdulatlanul feküdtem. Csak és kizárólag a mosdóba mentem ki, még a kajámat is az ágyba hozta a férjem. Illetve gyógyszert és magnéziumot is kellett szednem.
2012. dec. 15. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Ezt igy nem lehet megmondani,csak orvos tud rá választ adni,az előző válaszolónak megmaradt a babája és nagyon vérzett,nekem pl nem maradt meg,ma voltam uh-on és nem látott már semmit,pedig én olyan borzasztóan nem is véreztem.
2012. dec. 15. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
28%
Van szívhangfigyelőd? Vagy ha nincs akkor nem tudsz kölcsönkérni valakitől? Ha már ilyen bunkók az orvosok ott, akkor neked kéne megnézned. Ha megtalálod a baba szívhangját akkor nem vetéltél el. Sajnos mi így nem tudjuk megmondani. :( De jó lenne ha lehetne házilag venni ultrahang gépet és akkor mindig nézegethetnénk a babát. Tényleg esetleg ott nincs 4D-s rendelő? Ott is csinálnak rendes orvosi UH-t is.
2012. dec. 15. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Ez sajna olyan dolog h mindenkinél másképp zajlik :( Reménykedni lehet h nincs gond de az biztos h amíg nem mész orvoshoz addig csak pihenj. Szurkolok h minden rendben legyen.
2012. dec. 15. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Sajnalom!En is megjartam Skociaban vetelessel a korhazat..A GP(doktor) montda h kezdodo veteles,es 3 nap mulvara kaptam korhazba idopontot,akkor mar nem lattak semmit..Most ne csinalj semmit!Csak fekudj,ahogy elottem irtak!Lehet hogy hematoma,majd az ultrahangon kiderul,majd ird meg..
2012. dec. 15. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Vagy nincs már velünk vagy pedig méhen kívül van a kisbabánk.Csinálnak vértesztet és ma vagy holnap kiderül.
2012. dec. 16. 12:42
 9/12 anonim ***** válasza:

Szia

Mi újság? Hogy vagytok??

2012. dec. 23. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Sajnos a kicsikénk kiköltözött a pocakomból, mindenféle művi beavatkozástól mentve.
2012. dec. 24. 12:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!