Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 38 hetesen mostmár csak akkor...

38 hetesen mostmár csak akkor jó ha itthon fekszem kissebb nagyobb megszakításokkal mert másra nincs erőm, más is van így? Vagy lusta vagyok?

Figyelt kérdés
Jól bírtam a terhességet végig, de mostanra úgy érzem 1000 kg vagyok és csak feküdnék
2009. aug. 22. 17:18
 1/6 anonim ***** válasza:
Sztem nem árt, ha kipihent vagy szülés előtt.
2009. aug. 22. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
én is 38 htes vagyok,és pont így.2 napja,mintha nem is én lennék,Eddig,se nem voltam fáradékony,se nem volt semmi bajom,most meg olyan vagyok,hogy csak aludnék.Na meg egyik helyrol fekszem a másikra,elkezdett a derekam is fájni,meg már úgy minden bajom van,sehogy sem jo.Azt hittem elkerulnek ezek a dolgok,de sajnos én sem vagyok kivétel.
2009. aug. 22. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én még csak 30 hetes vagyok, de nagyon kikészültem az elmúlt 2 napban: fáradtság, hányinger, fejfájás, étvágytalanság. Én a frontnak tudom be, és nekem még korai is lenne a szülés, de azt mondják a legtöbb baba frontra érkezik.
2009. aug. 22. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szia! Én is 38 hetes vagyok, és dettó...

Azt mondjuk észrevettem, h estére mikor hűl az idő kicsit jobban vagyok.


Szerintem is jó ha szülés előtt sokat pihenünk, csak én is már furcsán soknak tartom ezt. Nem hittem volna, hogy a baba ennyire leszívja az erejét az anyáknak.

Kitartás!

2009. aug. 23. 04:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szia! Én 39 hetes vagyok, és én is úgy érzem, hogy 1000 kiló vagyok. Nekem az elmúlt 2 hetem volt nagyon rossz, ugyanis már reggel ébredés után úgy éreztem, hogy nem aludtam semmit, és a lábamon is alig bírtam állni. A dokim azt mondta erre, képzeljem el, hogy folyamatos üzemanyag hiányban szenvedek, mert a baba elvon mindent!!! Én azt hittem, hogy amiatt vagyok ennyire fáradt, mert kevés a vasam, de nem, rendeződni látszik a közérzetem. (azért még nem vagyok a régi!!!) Szóval pihenj sokat, rád fér!!!! Ilyenkor ne is legyen más dolga a kismamának, mint felkészülni testileg-lelkileg a szülésre!!

Boldog babavárást és könnyű szülést!!

2009. aug. 23. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Én a 40. hét elején vagyok, és most sokkal jobban bírom, mint az elmúlt hetekben. Valószínüleg mert a baba kellöen leszállt már a medencébe, ezért nem nyomja az embernek a tüdejét annyira, könnyebb lélegezni. + a gyomromat se nyomja annyira, könnyebb enni is. Csak a hátamat húzza jobban, mert azért könnyebb nem lett...
2009. aug. 24. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!