Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 29 hetesen hogy érzitek...

29 hetesen hogy érzitek magatokat? Miket csináltok meg és mi az amit már nem? Mennyit pihentek? Elkezdtétek már a készülődést? Babaágy, berendezés, ruhák készítése, stb?

Figyelt kérdés
2012. dec. 17. 12:39
 1/3 anonim ***** válasza:

30hetes 5napos vagyok elkészitettem a ababaruhákat pár hét és az enyém is készen áll az útra

sokat ne tudok pihenni hiszen a második gyeremek lesz

most keresek komodot még mert annyi a ruha mint égen a csillag nem tudom hova tenni.

befordult a baba fejvégü egyelöre,2000 méhszájam van attol még ugyanugy élem a hétköznapokat de estére már hulla fáradt vagyok

2012. dec. 17. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

szia! holnap töltöm a 30. hetet :)

még sehogy nem állunk, azaz most újítjuk fel a lakást. szigeteljük a tűzfalat, stb... elvileg Karácsonyig végzünk vele. utána kezdünk csak bele a baba cuccok összeszedésébe. van már pár ruhánk, kiskádunk, babakocsink, játékok, szóval elég sok minden, de még annál több hiányzik :) ezeket januárban szerezzük be, a kisággyal együtt.

mindent csinálok, pár napja fejeztem be a tapétakaparást (persze létrára nem másztam. emellett annyit pihenek amennyit csak tudok, hiszen a baba mellett már nem sok időm lesz ezekre :)

a karácsonyt idén kihagynám egyéb okok miatt, de ez mellékes :)

te hogy vagy? hogy álltok?

2012. dec. 17. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Én ma vagyok 29 hetes, van két 3 éves ovis örökmozgóm, akik többet vannak itthon mint oviban kisebb köhögés, takonykór miatt. Úgyhogy a pihenésről ne beszéljünk.:)

Sajnos a lábam a visszereim miatt nem nagyon bírom, gyógyharisnyát hordok, plusz injekciózom is. a házimunka szinte az enyém, a férjem sokat dolgozik. a pocakom egyre többet keményedik, ebből is gondolom kicsit visszább kéne venni. Méhszájat nekem még nem néztek, 32 hetesen kell majd mennem uh-ra + dokimhoz. a kiságyat még nem raktuk össze, babakocsit a jézuska hozza, a ruhák pakolásával nekem is gondom lesz, nem nagyon van hely, még varázsolnom kell vmit, legalább az egyik pelenkázó komódot szabaddá kell tenni.

Köszönöm, hogy írtatok! További szép napot!

2012. dec. 17. 13:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!