Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Esküvőre alkalmi ruha? Összehá...

Esküvőre alkalmi ruha? Összeházasodunk, de már nagy a pocak, ti hogy oldottátok meg?

Figyelt kérdés

sajnos szűk a keret de valamit mégis fel kéne húzni ha már eldöntöttük hogy egybekelünk -csak polgári lesz...

van valami ötletetek?


Előre is köszönöm a segítő jellegű válaszokat... :)


2012. dec. 17. 18:33
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Én egy nagyon csinos elegáns esküvői ruhát szabattam egy picit át, én novemberre voltam kiírva, augusztus 15. házasodtunk, nagyon szép ruha volt divatos, meg van még!:)

Egyébként teljesen őszintén megírom újonnan vettem 12.000Ft-ért! Nem lehetne megmondani, hogy csak annyi volt az ára.

2012. dec. 17. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Válassz mell alatt szabott, abagy empire fazonú ruhát. Ez azért is jó, mert ha még nem túlzottan nagy a pocakod, akkor később is fel tudod venni.

Vagy kölcsönözz - bármit, ami jó rád és jól áll :)

2012. dec. 17. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
49%

én a helyedben vennék egy helyes blúzt, vagy valami egyszerű ruhát. polgári esküvőre én nem öltöznék túl. (bár én ki vagyok fordítva, soha nem vágytam nagy esküvői ruhára...)

[link]

egy ilyet pl simán el tudnék képzelni :)

2012. dec. 17. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

nem írtam... de 34 hetes vagyok, már nagy a pocak...

annyira nem akarok beöltözni, valamilyen köztes megoldás lenne jó az ünneplő és az esküvői ruha között...

2012. dec. 17. 19:34
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

[link]

[link]

[link]

nézegesd meg ezeket is, vannak nagyon jók, és az áruk sem olyan vészes :)

2012. dec. 17. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

szia! mi is most esküdtünk csütörtökön, 25 hetes vagyok, nekünk is csak polgári volt. mi nagyon leegyszerûsítve oldottuk meg. az anyakönyvvezetőnek is mondtuk, h. csak be megyünk, aláírjnk, kész. nem is akartam kiöltözni, csak sima utcai. még jó, h. találtam magamra egy fekete alkalmi javít, meg egy csinosabb zöld garbót. egy fekete csizmát meg hosszú szövetiabátot vettem fel hozzá. persze voltak bökkenők, mert hiába varrtam arrébb a nadrág gombját, az esküvő re már nem tudtam begombolni, úgyhogy a jó öreg bugyigumit hívtam segítségül. no meg a szövetiabátot sem tudtam össze gombolni, úgyhogy vettem 2 vékonyabb felsőt a garbó alá nehogy megfázzon a hasam. végeredményben nem látszottak a turpisságok, egész csinos voltam. faluban esküdtünk, csak 30méterre kellett sétálni. de még jó, h. nem utcaiban mentünk, mert az anyakönyvvezető túlbuzgó volt, volt zene, szépen terített asztal, gyertya, virág, beszéd. mondjuk így sem volt több 14 percnél. csak mi voltunk, meg a két tanú. majd ha lesz rá keret, akkor a templomi szép lesz, meg tartunk utána egy nagy lagzit.

ez csak a papírforma volt, ahogy a párom (férjem ) mondja : így csak Viktor előtt vagyunk házasok.

sok boldogságot nektek!

2012. dec. 17. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

36 hetesen 112 cm-es haskörfogattal mentem férjhez.

Fekete szoknya (térdig érő, csipkés) + fehér ing volt rajtam. Nyáron volt az esküvőnk 40 fok volt akkor.

Amúgy találtam a neten egy varrónőt, aki direkt kismamáknak készít menyasszonyi ruhákat, nagyon szépeket, rövid fazonút, hosszú fazonút, bármilyet amilyet csak szeretnél. Sajnos későn találtam csak rá, mert 30 nap az elkészítési idő.

2012. dec. 18. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok. Ez nekem nagyon tetszett, de mivel nyár volt, augusztus, nem mertem bevállalni a hosszút.


[link]

2012. dec. 18. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Szia!Mi is így voltunk.Csak polgári.5000ft ért vettem egy gyönyörű pezsgőszínű hosszú rakott szoknyás ruhát az Ázsiába vettem hozzá egy bundás pelerint mivel januárban volt.
2012. dec. 18. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

szia! találtál valamit azok közül amit linkeltem?

vagy van már valami terved?

jó bunkó voltam :( nem kívántam nektek sok boldogságot...

pótolom :D

2012. dec. 19. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!