Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A múlthét közepe felé elvetélt...

A múlthét közepe felé elvetéltem a 6. hétben, de se görcseim nem voltak, a vérzés se volt annyira erős, ez a későbbiekben jelenthet majd erősebb vérzést?

Figyelt kérdés
Azóta is vérezgetek,de cs alig,mint pl a mensi 4-5napján,van amikor csak inkább barnás,nem is vér. Arra lennék kiváncsi,h majd az első mensikor lehet,h erős vérzésem lesz?
2012. dec. 17. 22:55
 1/3 anonim ***** válasza:

Nagyon sajnálom! :(

Orvos mit mondott? Kitisztultál rendesen, minden rendben veled?

2012. dec. 17. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Kitisztult rendesen,de a vérzésről semmit nem tudott ő se mondani,pénteken kell majd mennem megint uh-ra. Amúgy rendben vok testileg,lelkileg már kevésbé,de majd jobb lesz.
2012. dec. 18. 09:28
 3/3 botaene válasza:

Szia!

Én is ell vetéltem 1 hónaposan az 1 -söt.

szerintem lehet h 1 pár hetett vagy inkább napot késik majd a menszeszed . monta nekem az orvos

Lehet neked Spontán elvetélésed volt?/mivel nem éreztél semit. mert nekem az volt nekem csak görcs volt derék fájás meg a menszesz azt hitem h a menszesz miat de nem sajna ...

Korházba be mentem saját lábamon és ki derült h ell vetéltem és azért voltak a panaszaim

és Sajnálom h igy történt veled.

Sok sikert kivánok

2013. jan. 5. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!