Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ki, hogy mondta el a párjának,...

Ki, hogy mondta el a párjának, hogy várandós?

Figyelt kérdés

Fél éve vagyok együtt a fiúval, előfordult, hogy nem húztunk gumit.

Másfél hete nem jött meg a mensim, csináltam 6db tesztet, mind pozitív lett.


Nagyon korai, nem vártuk, még csak beszélni sem beszélgettünk ilyesmiről.

De szeretem, tudom h Ő is engem és ha megijed is először, örülni fog.


Mégsem tudom, hogy tálalhatnám Neki úgy, hogy ne essen össze...


Tippek?


19L


2012. dec. 18. 18:49
 1/10 anonim ***** válasza:
41%
Nem vagytok túl fiatalok hozzá? Nem tudom hogy mondd el, de szerintem minél előbb...
2012. dec. 18. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
30%
odamentem hozzá és azt mondtam hogy terhes vagyok. nem tudom mi ezen ennyire bonyolult...
2012. dec. 18. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
49%
Szimplán megmondtam neki. Bár nálunk tervezett volt, így vártuk is már nagyon.
2012. dec. 18. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
73%
Gondolom, annyi esze csak van, hogy tudja, ha nem húzott gumit, akkor van esély a babára. Megtartjátok?
2012. dec. 18. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
93%

És este szokásosan vacsival vártam,de a volt egy micimackós harmadik teríték is az asztalon. Persze ez mást volt, mert együtt éltünk és tervezett bébi volt.

Hogy tervezed, megtartjátok?

2012. dec. 18. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Mögöttem állt, mikor csináltam a tesztet, így nem kellett elmondanom neki:-).


A helyedbe simán elmondanám, nagyon nem lepődhetne meg. Ha nem védekeztek, benne van a pakliba. Ha lefeküdtetek, akkor kellett volna gondolnia arra, hogy terhes is lehetsz, ha nem húz gumit.


Együtt éltek? Dolgoztok?

2012. dec. 18. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Abortuszról szó sem lehet!!- az menekvés és gyilkosság, mondjon Nekem bárki, bármit.


Pénteken jön haza, akkor fogom Neki elmondani.

Egyébként jól fizető állása van (23 éves) én pedig még egyetemen vagyok.

4hónap után az együtt élés is erős lett volna, nemhogy egy baba...

2012. dec. 18. 20:01
 8/10 anonim ***** válasza:
Abortuszról szó sem lehet,de az együtt élés meg a baba erős fél év után-ezt értem,de akkor hogyan tovább?
2012. dec. 18. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
35%
Nem bírom megállni, hogy ne jegyezzem meg. Ha ennyire nem akartál gyereket, akkor miért voltál annyira felelőtlen, hogy lefekszel gumi nélkül azzal, akit bár nagyon szeretsz, de akivel még az összeköltözést sem tervezed?
2012. dec. 18. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
80%

en is 19 vagyok es 26 hetes terhes. parom 27 eves, mi egyutt elunk, baba elott is egyutt laktunk, igaz nem volt tervezett, de egyertelmu volt, hogy megtartjuk:) en elealltam a pozi teszt utan es mondtam hogy jon a tronorokos! nagyon orult, azota is teljesen oda van. mi sem voltunk tul regota egyutt akkor, de szerettuk/szeretjuk egymast es a kozos csaladalapitas a legjobb dontes amit hozhattunk. ha a babahoz idealisak a korulmenyek es a szerelem is megvan, nem szamit a kor! :)

26 hkm

2012. dec. 18. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!