Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhes vagyok és anyám ki...

Terhes vagyok és anyám ki tagadott mit tegyek?

Figyelt kérdés
2012. dec. 19. 19:08
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:
megtartom
2012. dec. 19. 19:28
 12/22 A kérdező kommentje:
haza tudom magam könyörögni
2012. dec. 19. 19:33
 13/22 anonim ***** válasza:
Szerintem ne könyörögd magad haza.A pasid legalább szeret és örül neked,nem csak megtűr.Szerintem.
2012. dec. 19. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 A kérdező kommentje:
csak a pasim a 24-bő l2-őt dolgozik
2012. dec. 19. 19:47
 15/22 Mara Acoma ***** válasza:
100%
örülj neki, legalább lesz mit enned B+
2012. dec. 19. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:

de hány éves vagy???

elég durva reakció ez egy szülőtől, de szerintem, csak hirtelen haragjában mondta ezt. majd lenyugszik. addig maradj a pasidnál. és az hogy dolgozik mindenképpen mellette szól.

te dolgozol? vagy suli? mondj valami infót magadról!!

2012. dec. 19. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
Szegény!:( Nagyon nehéz lehet. Egyesek elég tapló választ adnak... Hány éves vagy? az se mind1.:) Aki azt válaszolta neked, hogy egy pofont megérdemeltél..hát nem szoktam rosszat kívánni, de nem mondanom, hogy szomorú lennék, ha annak az illetőnek a fogát kivernék...:D:D Egy várandós nőt megütni.., aki frusztrált lelki állapotban lehet.. nem is tudom hogy írhatta. Keresd az örömöket az életben és a szépségeket ápold a kapcsolatodat és neveld szeretetben a gyermekedet.:) Barátnőmnek is összejött és ahogy elnézem nem dőlt össze a világ. Van egy csodaszép babája a párjával. Amit ajánlani tudok, hogy készüljetek fel a babára nagyon-nagyon. A barátodat is készítsd fel valahogy ne akkor érje váratlanul és szeressétek egymást tartsatok ki egymás mellett a nehézségekben, mert ennél fontosabb dolog kevés lesz nektek.:)
2012. dec. 19. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:

Hány éves vagy?

Ha még nem vagy 18. akkor nem nagyon ugrálhatsz, csak egy esetleges esküvő és nagykorúsítás után.

2012. dec. 19. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
ismét egy kérdés ami számomra kicsit nem tűnik igaznak! na de engem is az érdekelne hogy hány evés is vagy?
2012. dec. 19. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező: "Terhes vagyok és anyám ki tagadott mit tegyek?" - röhögd ki nyugodtan, mert ezek szerint anyádnak fogalma sincs arról, hogy mit jelent az, hogy kitagadni valakit...


Kitagadni az örökség köteles részéből lehet, törvény szabályozta indokokkal, pl. ha az örökös szándékos bűncselekményt követ el az örökhagyó, vagy annak más hozzátartozói ellen, ilyesmi.

Azt nem a szülő mondja meg, hogy köteles-e gondoskodni a még nem nagykorú gyermekéről (illetve bizonyos esetekben a nagykorúról is), azt köteles, és kész. Azt sem teheti meg, hogy nem enged be a lakóhelyedre, ha az ő tulajdona, ha nem, ha az a bejelentett lakcímed, jogod van ott lakni, és kész. Ahogy a terhességed kihordásáról vagy megszakíttatásáról is végső soron te döntesz, és nem anyád.

Szóval szerintem üljetek le a pároddal, és gondoljátok át, beszéljétek meg, mit szeretnétek, hogyan tovább. Ez legyen az első lépés.

2012. dec. 20. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!