Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamik! Ugye nem csak velem...

Kismamik! Ugye nem csak velem történnek ilyen ciki dolgok?

Figyelt kérdés

Nos az este hánytam. 20 hetes vagyok. És közben a lábamon csurgott a pisi, pedig nem is kellett igazából pisilnem. Történt már valakivel hasonló???

Mondjátok, hogy nem csak velem történnek ilyenek:(


2012. dec. 21. 16:14
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
hát, nálam nem csak pisi volt, bár akkor épp nem hánytam, hanem villamosra vártam és majdnem elájultam, de miután összecsináltam magam, hazamentem, szerencsére a férjem kijött elém, mert elég rosszul voltam, olyan 16 hetes lehettem
2012. dec. 21. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
81%
áhh ez nem gáz, én szülés után 2 évvel is van hogy becsurog ha tüsszentek :-( na ez a gáz- de ez van mit csináljunk, ki szüljön ha nem mink :-) nyugi anyám végig fosta a kórház folyosót mert a beöntést nem bírta tartani :-))
2012. dec. 21. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
86%
Szerintem ne izgasd magad :) Sajnos nem tudom miért én is ha egy nagyobbat és többet tüsszentek becsurog..pedig első babát várjuk. Olyankor én is elkeseredek hogy jesszus mint egy 60éves nénike olyan vagyok.. Néha pedig jókat kacarászok rajta :))Ez picit más téma de pl tegnap a pocimmal a pizzériában fellöktem egy széket..tök ciki volt.mindenki nézett, sajna mindig elfeljetem oda mérni a nagy hasam.Mert normális esetben vékonyka vagyok. de már csak nevetek rajta :)) Szoval velem mindig történnek vicces dolgok. Fel a fejjel, be bisilunk behányunk stb. de cserébe anyukák leszünk :) minden jót
2012. dec. 21. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem ciki.Nekem a szülőszobán is volt ilyen amikor hánytam,becsurgott egy kicsi,még szerencse,hogy a magzatvíz miatt betettem egyet.
2012. dec. 21. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Jaj de jó akkor nem vagyok egyedül:) Már kezdtem megijedni:D

Még apának sem mertem elmondani:D

2012. dec. 21. 16:58
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha ezt apának nem mered elmondani,akkor ne hívd be a szülőszobára.ott sokkal de sokkal durvább dolgok vannak.
2012. dec. 21. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Az előző két szülésnél bent volt:)

Most is készül be velem. De akkor azért más.

2012. dec. 21. 17:11
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Nekem az elmúlt hétvégén volt ilyenem :) elég hányós vagyok, pláne ha még a frontok is jönnek mennek.. úgy voltam ahogy te, nem is éreztem hogy kéne pisilni, de ahogy ugye "ölelgettem" a wc-t becsurrant :)

Férjemmel jót röhögtünk rajta :) ilyeneken igyekszünk viccelődni és nem stresszelni :)

2012. dec. 21. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

ne izgulj, ebbe én is belefutottam, talán tegnap vagy tegnap előtt kérdeztem :) a kérdésben le van írva a sztorim :)

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__terhes..


de ezután is előfordult. voltam valamilyen hivatalban, helyezkedtem a széken, és csöpp-csöpp.. még jó hogy raktam be betétet :)

azóta csak így merek elindulni otthonról :)

2012. dec. 21. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
en a lanyommal vasaroltam, amikor ramjott a rosszullet es rohantam a wc-re az aruhazban es epp, hogy be tudtam csukni az ajtot a wc-n annyira, hogy ne lassanak oda....de tok egyertelnmu volt, hogy miert rohanok a wc-re....mivel meg a terhesseg elejen voltam tok megvetoen netzek ram, hogy ur isten mi muvelek en....en meg majd elajultam szegyenemben, pedig jol oda kellett vona szolnom, hogy kismama vagyok es nem bamulni kene ha valaki rosszul van hanem megkerdezni, hogy miben segithetnek....
2012. dec. 21. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!