Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek ez normális? Vagy...

Szerintetek ez normális? Vagy ez csak egy vágyakozás?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Már egy jó ideje érzem azt, hogy nagyon szeretnék egy kisbabát. Még suliba járok és ma az egyik tanárom behozta a kislányát órára nagyon aranyos volt. Még a szüleimmel élek és már egy pár éve nagyon bennem van az, hogy szeretnék egy babát. Tudom ennek van millió hátulütője ezekkel teljes mértékben tisztában vagyok. Csak valahogy olyan jó eljátszani a gondolattal, hogy ott növekszik a hasamban egy másik kisember. Jó ez majd valamikor csak bekövetkezik remélem. Azt még had tegyem hozzá, hogy imádom a gyerekeket és ég csak 18 vagyok. Most sokan most azt gondolják, hogy gyerekes gondolatok ezek és fiatal vagyok. Ezekkel tisztában vagyok még egyszer mondom. Az is lehet, hogy a hormonok teszik ez nem tudom. Nektek mi a véleményetek?



2012. dec. 21. 16:53
 1/3 anonim ***** válasza:

Természetes. De ma divat dicsőíteni az anyákat.

Majd ha lesz párod, és megfelelő anyagi lehetőséged, akkor te is szülhetsz gyereket.

Azt azért nem árt tudni, hogy egy baba aranyos ugyan, de sok gond van vele, amíg felnő.

2012. dec. 21. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem is volt ilyen időszakom 18-19 évesen.szerencsére elmúlt mert nem tudom mi lett volna velem/velünk ha akkor szülök.Kitomboltam magam,férjhez mentem,és épp időben,6 hónapja született meg a kisfiam.26 éves vagyok.Szerintem a hormonok miatt van,kezd benned kialakulni az anyai ösztön.NEm rossz dolog ez,van akiben sosem fogalmazódik meg ez a gondolat.De ha rám hallgatsz akkor még ne szülj!:-)
2012. dec. 21. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! :)
2012. dec. 21. 17:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!