Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szed valaki Neo-ferro-folgamma...

Szed valaki Neo-ferro-folgamma vas és folsav tablettát? Én 2 napja szedem, és fekete lett a székletem. Benne van a lehetséges mellékharásokba. Tapasztalt valaki ilyet?

Figyelt kérdés
most 34 hetes vagyok. akkor szedjem tovább vagy ne? napi 2*1 et irt fel az orvos.

2012. dec. 21. 19:35
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Én is ezt szedem!Napi 2x1-et.A 34.héttől kezdve.

És ez csak egy teljesen normális mellékhatás!Ne aggódj szedd csak tovább nyugodtan! :)

36+4 hkm

2012. dec. 21. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Igen, ez teljesen normális.
2012. dec. 21. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Teljesen normális:)Egyél sok rostosat meg igyál sokat és akkor más kellemetlenség nem lesz:)
2012. dec. 21. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én is ezt szedtem, teljesen normálisak a mellékhatások.
2012. dec. 21. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Igen, ez normális. A vas elszínezi a székletet. Ne aggódj, nyugodtan szedd tovább.
2012. dec. 21. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Teljesen normális, minden vaskészítmény ezt okozza :) Meg székrekedést is.... ez már kellemetlenebb, a színe engem kevésbé izgat :))
2012. dec. 21. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Ha felírta a doki, szedd. Én is szedtem terhesség alatt, semmi bajotok nem lesz tőle, mellékhatások dettó ugyanazok, igyál sokat. Ha nem szeded, akkor lehet baj, ez pedig nem egy nagy mennyiség ebből a gyógyiból.
2012. dec. 22. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!