Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 20. hét körüli kismamák,...

20. hét körüli kismamák, milyen a folyásotok?

Figyelt kérdés
2012. dec. 22. 11:41
 1/8 anonim ***** válasza:

Ma kivételesen vizes, nemtudom miért.

De egyébként sárga, sűrű.

2012. dec. 22. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%

fúj

ha folyásod van menj orvoshoz

2012. dec. 22. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

1-es vagyok.

Mi az h fúj??? Tudod normális a folyás a nőknél, főleg terhesség alatt.

Látom te nem voltál még terhes.

2012. dec. 22. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Terhesség alatt normális...
2012. dec. 22. 13:17
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekem fehér, testápolószerű és nagyon sok (már terhesség kezdete óta is).
2012. dec. 22. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Kb a 4.honaptol kezdve volt nagyon sok vizes allagu folyasom. Az orvos mondta hogy normalis ilyenkor.
2012. dec. 22. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ez normális terheség alatt.Csak akkor fordulj gyors dokihoz,ha viszked kellemetlen a szaga!(mi az,h fuj bolond)minden jot neked!
2012. dec. 22. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Sziasztok! Tudom, régi a kérdés, de hátha valaki olvassa. 20+5 hetes vagyok, és 2 hete nagy mennyiségű vizes folyásom van. Macmiror kezelés után jelentkezett(zöldes-sárga ragacsos folyásra kaptam, fura szaga is volt), 3db Lactinelle kúpot használtam még el, azóta semmit. A ragacsos folyás elmúlt, lett helyette ez a vizes. Készült tenyésztés 1 hete: normál lactobacillus flóra+kevés fehérvérsejt. Éjjelente elönt ez a bő vizes váladék, így bementem pár napja a kórházba is. Azt állapították meg, hogy nem magzatvíz, hanem a hormonok okozzák, alkati adottság, ennél még csak több lesz. Viszont a vizelet +++ lett, így húgyúti fertőzésre kaptam gyógyszert. Zárt a méhszáj is. Ettől függetlenül életmben ilyet nem tapasztaltam, hogy ennyi folyásom legyen. Nagyon el vagyok keseredve, és féltem a babát. Valóban normális a folyamatos váladék? És ha igen, végig ez lesz? Köszönöm!
2022. dec. 26. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!