Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Budapesten nehéz egy 22 éves...

Budapesten nehéz egy 22 éves lánynak új életet kezdeni?

Figyelt kérdés
A nővéremmel és a kislányával laknék albérletben. Ők már több éve Budán élnek. Én vidéken vagyok a szüleimnél , most hagytam el a vőlegényemet a bunkó megalázó viselkedése miatt. Nincs munkalehetőség sem itt nagyon és szeretnék végre élni egy kicsit mert 18 éves korom óta mióta a vőlegényemmel voltam úgy érzem megállt az élet. Otthon ülésből álltak a mindennapjaim. Már nagyon elegem van az egészből és azt gondoltam miért ne vágjak bele új életbe! Csak nagyon félek az újtól, az ismeretlentől!Mi a véleményetek???
2009. aug. 24. 10:29
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Szerintem, ha már eleve ilyen nyitottan állsz hozzá, akkor nem lesz nehéz. Nem tudom, mivel foglalkozol, de itt azért könnyebb munkát találni, maximum nem elsőre fogod ki álmaid munkáját. Ami az ismerkedést illeti, sajnos nagyon nagy a stilusbeli különbség, egy-két budapesti fiatal nagyon beképzelt, nem megbizható, igy az is kérdés, milyen társaságot keresnél vagy fognál ki magadnak. Mindenesetre a naivitásodtól függően érhetnek viszont meglepetések sajnos. Vannak normális emberek is persze, meg sokan ugyanúgy felköltöznek, ők azért kedvesebbek. Szerintem beszéld meg a szüleiddel, hogy ha nagyon nem tetszik itt, akár vissza is mennél, akkor nem kell úgy érezned, hogy felégetted a hidat magad mögött, és akkor szerintem vágj bele, hisz lesz választásod majd adott esetben. De egy próbát mindenképp megér :)
2009. aug. 24. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Szerintem is jobb esélyeid vannak Budapesten új életet kezdeni. Ha nem ilyedsz meg a munkától, akkor biztos találsz munkát! Akár a Mekiben is. Most úgyis szeptemberben suliba mennek a diákok, biztos lesz felvétel valamelyikben. Ugródeszkának megfelelő. Közben még akár valamilyen esti suliba is elmehetsz. A lényeg, hogy soha ne add fel!! Nekem apukám mindig azt mondta, hogy soha ne legyek szomorú, depis, mert a nap mindig süt, csak néha eltakarja egy-egy felhő!!

Sok sikert és szerencsét kívánok neked!!!!!!!

2009. aug. 24. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
A szüleim ajtaja mindíg nyitva áll előttem. Titkárnő és műkörmös végzettségem van eddig, de még tanulnék szivesen.Nem vagyok egy őrült, komolytalan lány, ezért nem keverednék nem hozzám illő társaságokba. Egyenlőre elleszek a tesómékkal. Nem is a nagy társasági életre vágyom, csak most úgy érzem megállt az élet. Szeretnék dolgozni, mert már lassan egy éve csak bent ülök és céltalanul tellnek mindennapjaim.
2009. aug. 24. 11:33
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi, második válaszoló! Apukádnak igaza van! Majd megpróbálom észben tartani ezt a bölcs mondását!
2009. aug. 24. 11:34
 5/6 anonim ***** válasza:
Csak azt nem értem, hogy jön ez a kérdés a "terhesség" témakörbe.. Terhes is vagy? Mert az nem derült ki a kérdésedböl...
2009. aug. 24. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nem vagyok terhes. Elnéztem valamit szerintem . Nem ide akartam írni. Bocs!
2009. aug. 24. 12:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!