Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Normális ez? (magy. Lent)

Normális ez? (magy. Lent)

Figyelt kérdés

Állandóan száraz a szám széle, a nyelvem torkom, este van hogy arra kelek olyan száraz a szám mint a.....

Másnak is volt ilyen?11 hetes vagyok.


2012. dec. 24. 16:54
 1/6 anonim ***** válasza:
51%
Túl száraz a levegő. Párásíts!
2012. dec. 24. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szia! Nálam is ugyanez a helyzet,éjszaka többször felkelek inni,mert kiszáradt a szám,nálam tuti nem száraz a levegő,meg azóta van ez mióta terhes vagyok.Üdv 12 hetes kismama
2012. dec. 24. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!


Kedves második!Nálam is csak a terhesség óta, életemben nem keltem fel még száraz szájra, csak kíváncsi vagyok mi az oka :)

2012. dec. 24. 20:45
 4/6 anonim ***** válasza:

Szia.

Nekem is nagyon szárad a szám éjszaka,amikor alszok,pedig nem a számon veszek levegőt mert nincs bedugulva az orrom,még is mindig innom kell,amikor felkelek pisilni.Mert a szájszárazságon kívűl az állandó pisilési inger sem hagy aludni.Már pár csepp vizelet is feszíti a hólyagom.


20+6 hkm

2012. dec. 24. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én a 9. hétben vagyok, és ugyanezt tapasztalom pár napja, hogy rettenetesen szárad a szám kívül is, belül is. Sokszor iszom vizet napközben, lefekvés előtt is iszom (bár nem sokat, mert akkor óránként járhatnék pisilni), de hajnalban mindig arra kelek, hogy totál száraz a szám, kívül is, meg nyelni is alig bírok. Lehet ez is egy terhességi tünet, passz, én korábban nem igazán tapasztaltam ilyet..
2012. dec. 24. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!


Akkor nem egyedi a tünetem, azért jó ezt tudni :)

2012. dec. 25. 16:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!