Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Óvónőként mennyi ideig dolgozh...

Óvónőként mennyi ideig dolgozhatok ha babát várok? Mennyire veszélyes, hogy esetleg összeszedek valami betegséget a gyerekektől?

Figyelt kérdés

2012. dec. 26. 19:36
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Az elsö trimeszterben nagyon kell vigyázni jó néhány betegséggel,mondjuk a bárányhimlö nagyon veszélyes mert vetélést okozhat akkor is ha te már voltál.Ugyhogy sajnos nem tudom h igy hogyan tudsz gyerekekkel dolgozni.:S De biztosan van erre megoldás hiszen amugy meg a 8.hónapig is lehet dolgozni ha nincsen semmi gond.
2012. dec. 26. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Én dajka vagyok. Amikor kisfiammal terhes lettem, akkor 7 hetes koromtól voltam táppénzem. Ennek 2 oka volt. Első szempont fertőzés veszély volt. A dokim sem ajánlotta, hogy dolgozzak. A másik ok, nálam a cipekedés volt.
2012. dec. 26. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Ugyan nem óvónőként, de én is gyerekek között dolgoztam. Én 8 hetesen eljöttem, mert minden nap azon stresszeltem, hogy mikor kapok el valami betegséget.


Viszont ismerek óvónőt, aki meg szinte az oviból ment szülni.


Én inkább nem kockáztattam.

2012. dec. 26. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Akár szülésig is dolgozhatsz,ha semmi problémád nincsen.
2012. dec. 27. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!