Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mi a véleményetek a László...

Mi a véleményetek a László névről?

Figyelt kérdés

Nemsokára szülök, el kellene már dönteni kisfiúnk nevét, de olyan nehéz. Apja nevét gondoltuk eddig, és becézve tetszik nekem is, de így hogy László így olyan furcsa, nagyon felnőttes, komoly.


Szerintetek? Adnátok a gyereketeknek? Sok László baba születik vagy született mostanában a környezetetekben?


2012. dec. 27. 07:25
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem tetszik. Egy kis babát, kisgyereket pedig mindig becenév szoktak szólítani.
2012. dec. 27. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem jó választás. Szép, hagyományos, normális név. Kisfiúként lehet becézni, férfiként pedig tényleg egy komoly, férfias név.
2012. dec. 27. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem pont Lászlóként jobban tetszik mint Laciként. Én adtam volna a fiamnak, de a férjem megvétózta.
2012. dec. 27. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Az én kisfiam februárban fog születni és László lesz a neve:-) üdv 31 hetes kismama
2012. dec. 27. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nekem 3 nem mai divatos nev tetszik : Gabor Peter es a Laszlo :)


Gabort en nem szeretm becezni a Petert igen es a Laszlot is

Nekem Lackokent teszik leginkabb :)

2012. dec. 27. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!