Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Most mi a nyári kismamaruha...

Most mi a nyári kismamaruha divat? Miben vagytok?

Figyelt kérdés
képet betudna linkeléni valaki?olyat keresek, most láttam egy kismamán hogy egybe szoknya, és térdik ér, nem passzos, fehér szinű volt, és nem volt péntja hanem a mellrésznél gumis volt. tökmindegy a szine de ilyet keresek.
2009. aug. 24. 21:19
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Én nadrág párti vagyok. Nem igazán követem a kismama divatot, mert nagyon drágák a kismama ruhák.

Én kínaiban vettem nadrágot, térd nadrágot és pólókat, amik nagyon kényelmesek. A nacik dereka gumis, így szülés után is tudom majd hordani, mert nem sokat híztam szerencsére.


34etes pocis

2009. aug. 24. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nézz itt szét:

[link]

De egyébként egyetértek az előttem szólóval. Most meg pláne nem vennék nyári ruhát, már erre a pár hétre.

Én a piacon vettem bő felsőket, meg ruhákat. Kismamanadrágom összesen 2 van, hogy legyen egy váltás, azokat a Teszveszen vettem. Itthon meg leginkább bugyiban vagyok ebben a nagy melegben, így nem szorít sehol. De ha van rá pénzed, a Brendonban nagyon jó dolgok vannak. A honlapjuk meg igazán profi, fent van az összes termékük árral együtt, és tényleg frissítik is.

2009. aug. 24. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem tudom, hogy milyen ruháról írsz konkrétan, de javaslom, hogy nézz szét nem-kismama butikban, akár a kínaiaknál. Ugyanis rengeteg olyan szabású ruha van, ami kismamának is jól áll, hordható, pedig nem nekik tervezték.

Én a kismama nadrágokat nem szeretem, mert hosszú lábú és vékony vagyok, nincs a méretemben, mert ami fenékben, combban elég kicsit, az rövid, ami elég hosszú, az nagy. A második babámat várom, nyáron én nem-terhes tunikát hordok, vagy mell alatt húzott ruhát leggingsel, télen vastagabb, akár kötött ruhákat vastag harisnyával, csizmával, poncsóval. Harisnyából sem kismamásat veszek, hanem normált nagy méretben és megfordítom: a hátulja van elől, így a pocakom bőven belefér és kényelmes. A poncsó alá meg annyi és olyan pulcsit vehetek, amennyit akarok és kényelmes. Soha sem fázom, de nekem nagyon tetszik így, jól néz ki.

2009. aug. 25. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
nekem még nem nagy a pocim, csak a derekamon nem szeretek már viselni semmit sem. Nem követem a divatot, azt hordom, ami kényelmes: vállpántos bővebb felsők, gumírozott szélű nyáriszoknyák, visszahajtott derékrésszel, egy nyári csípőnacim van és anyukám most varrt két hosszúruhát. A ruhákat még kb. egy hónapig tudom hordani, utána kinövök belőlük. Télire lesz nagy pocim, akkorra szintén egy hosszú vállpántos vastag ruhát szeretnék varratni, ami alá pulcsit lehet felvenni
2009. aug. 25. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!