Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 26 hetes kismama vagyok! Pár...

26 hetes kismama vagyok! Pár hete egy kisveréb pottyant a fejemre és azóta is aggaszt a dolog, hogy jelent e valamit?

Figyelt kérdés
2009. aug. 25. 07:54
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Ilyen babonáról még nem hallottam:) De szegény kis veréb, biztos nagyon megijedt:D
2009. aug. 25. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
azt jelenti, hogy babonás vagy, és hogy mindentől megijedsz,mint a kismamák nagy része...
2009. aug. 25. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Babona. Ugyan mit jelentene? Semmit.
2009. aug. 25. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

:) Ez nagyon aranyos. Ne aggódj, semmit nem jelent. Még babona sincs ilyen. De hogy esett a fejedre egy kisveréb? :D De ha azt hiszed jelent valamit, akkor állj úgy hozzá, hogy azt jelenti, egészséges szép kisbabád lesz! Én a fekete macskás dologgal is úgy vagyok hogy azt jelenti számomra hogy jó napom lesz, és eddig bejött, bár egyáltalán nem vagyok babonás. :)

Boldog babavárást!!!

33 hetes kismami

2009. aug. 25. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Igen, jelent! Azt, hogy a kisverébnek nagy szerencséje volt! :-D

De tényleg, ilyen babona nincs, viszont gondolj arra, hogy megmentetted a kismadarat és ez jó érzéssel fog eltölteni! Ebben semmi negatív nincs!

2009. aug. 25. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Ez csak jót jelenthet!! Nem hogy lesz..-t, de még maga a veréb is rádesett!! Ez halmozottan jó dolgot jelenthet!
2009. aug. 25. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Pottyant vagy pottyantott?

Ez most komoly kérdés? :)

2009. aug. 25. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Az utolsó válaszolónak üzenem,hogy ráesett,pottyant a fejemre!Amúgy pedig a hamburgeremre vártam a kispadon ülve és a fáról pont az én fejemre esett a kisveréb!
2009. aug. 25. 09:44
 9/15 anonim ***** válasza:
78%
Ha a hamburgerre pottyant volna... Az legalább puha.. De az ember feje, az bizony kemény.. Szegény kisveréb, remélem nem ütötte meg magát nagyon!
2009. aug. 25. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Ez aranyos!Komolyan!:) Szerintem éppen csak annyit jelent,hogy jókor voltál jó helyen,szegény kicsi madár különben a földre pottyant volna...:)
2009. aug. 25. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!