Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesen lehet bajom attól...

Terhesen lehet bajom attól hogy herpeszem lett?

Figyelt kérdés
16 hetes kismama vagyok és megijedtem mert 2 napja úgy keltem fel hogy kijött a nemi szervemen egy herpesz...nagyon megijedt,lehet baja a babának?? A számon is állandóan kijön,és azt olvastam ez immunredszer gyengeségre utal! Pedig terhes vitamint is szedek,és viyázok magamra,nem ülök rá a wc-re stb...nem értem!! Segítsetek!!

2012. dec. 30. 10:04
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Szerintem menj el orvoshoz, minél hamarabb. Az ajakherpesztől természetesen semmi baj nem lehet, de a másikat megmutatnám a nőgyógyászomnak..
2012. dec. 30. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
mindenképpen doki
2012. dec. 30. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Gyorsan doki.
2012. dec. 30. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha már volt korábban is herpeszed, akkor semmi baja nem lesz tőle. Ha szüléskor is van, akkor lehet, hogy császár lesz belőle, de 16 hetesen nem okoz semmi gondot. Tegyél rá Zoviraxot.
2012. dec. 30. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Nemi herpesz?

Az csak nemi úton terjed, számon kérném a páromat.

És sürgősen doki, mert úgy tudom a nemi herpesz árthat a babának. A szájon levő nem.

2013. jan. 1. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként miből gondolod, hogy herpesz? Lehet bármi más is. Egyszer én is azt hittem, de kiderült, hogy mégsem az.
2013. jan. 1. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Igazából azért gondoltam hogy herpesz mert olyan pici hólyag szerűnek tűnt és hasonló érzés volt...de 2-3 nap alatt elmúlt és nem kentem semmivel..lehet hogy nem az volt..de most kell mennem majd dokihoz és megkérdezem tőle.

Köszi azért a segítséget!

A páromnak semmi nem jött ki...vagy neki nem is fog?

2013. jan. 2. 21:35
 8/12 anonim ***** válasza:

A férfiak sokszor megússzák tünetek nélkül...

A helyedben azért én megbizonyosodnék róla, hogy tényleg herpesz volt mielőtt leharapom a párom fejét:-)

2013. jan. 3. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Én nem hiszem hogy a páromnál kell keresnem a megoldást úgy hogy nem bántom,olyan kapcsolat van köztünk hogy én úgy érzem nem kell agódnom olyasmi miatt. Persze tudom az ördög nem alszik de akkor is...:) én vagyok sajnos herpeszre hajlamos. A terhesség előtt is rendszeresen ki jött a számon és volt hogy ott is egyszer...és akkor még nem volt képben a párom ,sőt éppen szingli voltam és szex partnerem sem volt...szóval az én szervezetem ami tárolja ezt a vírust. Csak a kérdés arra irányult hogy volt-e már valakinek hasonló problémája és ha igen ártott e a babának? De 2 nap múlva kell vissza mennem a dokihoz úgy hogy azt most már ki várom. Köszönöm a válaszokat:)
2013. jan. 6. 10:41
 10/12 anonim ***** válasza:

Nekem a doki azt mondta, a nemi herpesz árthat a babának.

Nekem egyszer kijött valami hólyag a punimon, és elmentem a dokihoz, hogy herpeszem van. Nézegette, nézgette, és azt mondta, hogy ez nem herpesz. Azt mondta, hogy az annyira fáj, hogy le sem tudnék ülni, és kizárólag nemi úton terjed. Tehát igen, a párodnak is kéne fájnia, és ha ennyi idő alatt elmúlt magától és nem ordítottál a fájdalomtól, akkor nem nemi herpesz volt.

Szerintem keress rá a neten, vannak fent képek is.

Ja, és nekem egy óriási pattanásom volt, de a doki is csak hosszas nézegetés után jött rá. Azt mondta, csináltassak egy cukortesztet, mert ez nem normális dolog, hogy itt van pattanásom.

Terhesen meg eleve lehet baj a cukorral, szóval én biztos megnézetném a helyedben. A védőnő ingyen megcsinálja, elvileg trimeszterenként kell is egy, de szerintem ha megkéred rá csinál egyet soron kívül is.

2013. jan. 6. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!