Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Megváltoztam, meddig tart ez?

Megváltoztam, meddig tart ez?

Figyelt kérdés
Még csak 7 hetes kismama vagyok, de teljesen megváltoztam. Apróságok miatt rögtön felcsattanok, türelmem semmi, és az sem érdekel ha éhes a párom. 2-3 hete még olyan jó háziasszony vagyok, most meg közönyös és érdektelen vagyok azok iránt akik/amik eddig foglalkoztattak. Meddig fog ez tartani? Még sem vagyok olyan boldog hogy babánk lesz? Mi történik velem?
2012. dec. 31. 15:05
 1/7 anonim ***** válasza:

Ezek a hormonok. És sajna az egész terhességet végig fogják kísérni, sőt a szülés után még rosszabb lesz.


Kétlányos 21hkm.

2012. dec. 31. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
jaaajjj neeee!!! :-(
2012. dec. 31. 15:31
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Azért nem kell ennyire sötétre festeni, mint első írja, különben a sok anyuka mind depis lenne...


Hullámzó lesz, mert a hormonok dolgoznak valóban, de mivel rájöttél, hogy valami "nem stimmel", dolgozhatsz is ellene, hiszen nem csak gépek vagyunk, van akaratod is, azzal sok mindent szabályozhatsz. Pl. elhatározod, hogy készítesz valami finomságot a férjednek, nézz ki egy receptet. ha meg rosszul lennél a szagoktól, akkor vehetsz is neki egy szelet tortát, vagy amit szeret.


Az élet nem lesz egyszerűbb attól, hogy gyerekeink lesznek, viszont sokkal szebb, színesebb. És magunkat is új oldalakról ismerhetjük meg még jobban a gyerekek által.


3 gyerekes anyuka

2012. dec. 31. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Gabi86 ***** válasza:
én is néha semmiségeken felkapom a vizet és olyan ideges leszek mint még eddig soha,de mikor rájövök hogy hülyeséget csináltam megbeszéljük és bocsánatot kérek.ennyi.és tényleg nem kell "túl reagálni".
2012. dec. 31. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nálam pedig nagyon hamar eltörik a mécses!Elég ha a párom nem olyan hangsúllyal szól hozzám,sírva fakadok....Pedig a terhesség előtt nem volt rám jellemző a sírás!


13+4 hkm

2012. dec. 31. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

A férjem alig várja, hogy megszüljek, pedig imád és szeret, de néha már nem bírja a hangulatváltozásaimat.

Ezek a hormonok, amik szülés után is túltengnek majd egy pár hétig :)


3. babáját váró km

2012. dec. 31. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszaitokat! Összességében véve akkor teljesen normális amilyen vagyok, de mégsem mentség. Mindig úgy festik le hogy milyen csodálatos ez a 9 hónap, de a negatív oldalt valahogy nem említik. Csak számomra is érthetetlen hogy miért viselkedek úgy néha mint egy őrült. Szegény férjek. :-)
2012. dec. 31. 20:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!