Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A párom terhes, és benne...

A párom terhes, és benne mentem el, baja lehet-e?

Figyelt kérdés
Tegnap éjjel a párommal szexeltünk. Jelenleg ő most terhes. Ez lesz az első gyerekünk és nagyon örülünk neki, mivel fogamzásgátlót és hasonló dolgokat sosem szedett, így féltem őt, mert benne élveztem el. Lehet ebből baja? És ha többször fordul elő? vagy inkább hagyjuk abba a szeretkezést?

2012. dec. 31. 15:12
 1/10 anonim ***** válasza:
12%
Elvileg nem lehet gond belőle. De sajnos néha okoz koraszülést. Szerintem lehet szexelni, de ne élvezz el benne.
2012. dec. 31. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
81%

Mivel teherbe már nem fog esni,így nyugodtan.

A 9.hónap vége nem ajánlott szeretkezésre,de ezt majd az orvos is mondja.

2012. dec. 31. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem lesz baja,nyugodtan beleélvezhetsz.Csak érett méhszájnál "indíthatja be" sperma a szülést.Ha nincs gond a méhszájjal nyugodtan csináljátok! :)
2012. dec. 31. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
16%
Nagyon szépen köszönöm a lepontozást! Nagyon sok olyan vetélés van, ami a sperma miatt indul meg. Akár 20 hetes kor körül is. De pontozzatok csak nyugodtan:)
2012. dec. 31. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
85%
Nem lesz belőle gond. Én már 1.5 terhességet végigszeretkeztem így :D
2012. dec. 31. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
80%
nem lehet baj,szeretkezetek amig akartok
2012. dec. 31. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Igaza van a 3. válaszolónak. Ilyenkor nem csinál semmit a sperma. Kedves első inkább egy kicsit olvass utána a dolgoknak mielőtt megsértődsz. Ha minden rendben a terhességgel a méhszáj érték is normális akkor nem indítja be a szülést. Vannak esetek amikor igen de ott tiltva is van a szex. Utolsó napokba ajánlani is szokták ugye mert már akkor a méhszáj valamelyest nyitva van és akkor igen elindíthatja a szülést. De nem törvényszerű h meg is teszi.

Kedves kérdező milyen idős terhes a párod? Ha még nem nagyon jár a vége felé akkor szexeljetek amíg az orvos az ellenkezőjét nem mondja. :)

30hkm

2012. dec. 31. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

nem lesz baja, hacsak az orvos nem javasolja, lehet szeretkezni, csak a vége felé már egyes pózok kényelmetlenek.

Ha a baba elmegy, az nem emiatt lesz.

Mivel úgyis jár rendszeresen orvoshoz a párod, majd ő szól, ha gond lenne, addig meg csak csináljátok.

2012. dec. 31. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Szia!Ha az orvos ellenőrzések alkalmával nem mondja,hogy tilos a szex,akkor nyugodtan lehettek együtt,és nem gond,ha elélvezel benne.:-)Nekem 4 terhességem volt összesen,kettő élő gyermekem van,kettő pedig vetéléssel végződött.Egyiket sem a sperma okozta.Nem lesz semmi baja sem az anyukának,sem a babának a spermiumoktól.Mindkét terhességemnél,amit sikerült kihordanom, 40 hétig végig szexeltük,volt nap,hogy 2x is együtt voltunk,még csak meg sem indította hamarabb a szülést,pedig a végén már jó lett volna.:-)Mindkét esetben szinte zárt méhszájjal mentem szülni,és császár lett belőle.Ha mindkettőtöknek jól esika szex,nyugodtan bujjatok össze.Boldog új évet kívánok nektek,és boldog babavárást!!Üdv:2 kislány anyukája
2012. dec. 31. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Pont azért jó a probléma mentes terhesség alatt a szeretkezés, mert nem kell aggódni a fogamzásgátlás miatt. A terhesség vége felé, amikor már magától is el kezd érni a méhszáj, akkor elindíthatja a szülést,de akkor meg már külön jó is lesz hidd el. Mi is ezen fáradozunk a férjemmel :)

39 hkm

2012. dec. 31. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!