Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Tudom erre nem lehet alapozni...

Tudom erre nem lehet alapozni de szerintetek ezek lányos vagy fiús tünetek inkább? akinek ilyen tünetei voltak fia vagy lánya lett?

Figyelt kérdés

-állandó émelygés de kevés hányás, minden szagtól iszonyat undor

-hústól való undor!!!!!!

-sok gyomorsav

-gyengeség


amit meg tudok enni : chips, inkább édesebb dolgok, zöld tea,...


igazából kíváncsiságként érdekel hogy ilyen tünetekkel másnak milyen nemű babája lett, tudom hogy nem lehet erre adni....


2013. jan. 4. 11:14
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
100%

Fiú!!?

Zöld teát ne igyál, vízhajtó, terhesség alatt nem szabad inni.

2013. jan. 4. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
100%

Szia, nekem

első nem volt

második nem volt

harmadik volt

negyedik nem volt


ételekből ugyanazok, kivéve zöld tea, azt nem ittam..


Fiam lett! :) :D

Ezekre sajna abszolút nem lehet alapozni..:)

2013. jan. 4. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
100%

Nálam az elején csak az édesség jött be úgy a 11 hétig. A hidelem szerint kislányos tüneteim voltak, viszont utána a sósat és csípőset kezdtem el kívánni egy pár hétig és közben kiderült, hogy kisfiút várok.

Ezekben a babonákban nem nagyon hiszek.

2013. jan. 4. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
100%

Nekem szó szerint ugyanezek a "tüneteim" voltak. A húsra ha ránéztem rám jött a hányinger. a szagokról ne is beszéljünk.

Kisfiam született.

2013. jan. 4. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
78%

A rosszullétek,undor főleg a kisfiammal.A kislányommal 6. hónapig,még felvágottat sem bírtam enni.


Mindkettővel azt kívántam amit te megtudsz enni.

2013. jan. 4. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 A kérdező kommentje:

eddig egy üveggel ittam meg, de az jól esett :S akkor erről is lemondhatok :S


...amúgy bolti nestea, szerintem ezeknek semmi közük a valódi zöld teához nem ?

azért majd megpróbálok minél előbb leállni vele !!!

2013. jan. 4. 11:18
 7/29 anonim ***** válasza:
100%
Nekem ilyen tüneteim voltak, fiú lesz. Munkatársam 16. hétig rengeteget hányt, nagyon rosszul volt, neki is fia lett. Egyik sógornőmnek semmi tünete nem volt a 3 fiával. Másik sógornőm is rosszul volt, hányt, fáradt volt, de neki lánya lett. Édesanyám is a lányokkal volt rosszabbul. Szóval szerintem a tünetekre nem lehet alapozni a baba nevét illetően.
2013. jan. 4. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
100%
Én kisfiút várok és soha semmi bajom nem volt :)
2013. jan. 4. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 A kérdező kommentje:

borzalom hogy a silány minőségű kajákat kívánom....chips ??? soha nem voltam egy chips imádó de most h vmi legyen a gyomromban eszek belőle :S

eddig mindig szépen ettem gyümölcsöt most meg szinte egyáltalán nem kívánom mert attól még savasabbnak érzem a gyomrom (főleg az almától és mandarintól)

eddig húst hússal ettem, most ha tv-be látok húst is egyből elkapcsolok :) már a tv paprikát sem merem nézni :)))

2013. jan. 4. 11:21
 10/29 A kérdező kommentje:
amúgy nekem mindegy mi lesz csak már szeretném tudni hogy hogy gondoljak rá :))))
2013. jan. 4. 11:22
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!