Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mennyit fogok így hízni? Volt...

Mennyit fogok így hízni? Volt aki a terhessége elején sokat hízott és a végére még se lett bálna?

Figyelt kérdés
Csak a 7. hétben járok, de már rajtam van két kiló. Első terhességemnél a 17. héten híztam az első kilót, a végére még 11 jött fel. Csak most kezd el hányingerem lenni, talán már nem lesz ekkora étvágyam. Félre ne értsetek nem vagyok diétás mániás, de azt is hülyeségnek tartom, hogy 2 ember helyet egyen valaki... Ráadásul cukros voltam az első terhességemnél és diétáznom kellett. Kezdő méretem 166cm"60kg
2013. jan. 5. 21:35
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
dehát ha cukros volál az első babádnál,akkor már most elkezdhetnéd a diétát. cukros sem leszel,és hízni sem fogsz nagyon..ennyi:)
2013. jan. 5. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Azt nem tudtam, hogy már most diétáznom kéne, azt hittem mivel a 24. héten csinálják a cukorterhelést csak onnan fontos, hogy diétázzak. köszönöm a válaszodat!
2013. jan. 5. 21:44
 3/7 anonim ***** válasza:

Én is visszavenném a szénhidrátot mindenképpen.

Bár azt hiszem, ilyenkor a 10. hétben már van egy terhelés, legalábbis nekem ezt mondták, ha megint terhes lennék, így lesz. (mondjuk ez kevéssé valószínű, de nem ez a kérdés :o)


[link]


Itt kiszámíthatod, mi tartozik "normális" kategóriába Nálad.


Én egyik babával 22 kilót híztam, de mivel 47-ről indultam, soha senki nem mondta, hogy sok lenne, és nem is voltam bálna. :o)

2013. jan. 5. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

1.vagyok


pedig már kezdhetnéd a diétát..és lehet h cukros sem leszel!

tudod..napi 6x enni..semmi cukrot és fehérlisztet.

minőségi ételekkel és terhesvitaminnal tökéletesen tud fejlődni a baba.

2013. jan. 5. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Én 16kg-t híztam, de nem lettem bálna! És ott is hagytam 12-t a kórházban.

Én is úgy tudom amúgy, hogy aki cukros lett az első terhességénél, annak előbb nézik a cukrát.

2013. jan. 6. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat mindenkinek. sajnos nagyon kívánom a kenyeret és a burgonyát. édességet alig eszek. mindenképpen megemlítem a dokimnak hogy cukros voltam az első babámmal. sajnos a szülésnél nem vették figyelembe, cukros infuziót kaptam, nekem 3 napig az egekben volt a cukrom a babám meg olyan alacsony cukorral született, hogy majdnem bekómált. én hiába diétáztam, ha a dokik a legvégén elcseszték. most mérem magamnak a cukromat pár napig.
2013. jan. 6. 12:14
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs összefüggés. Én első terhességemnél az első 3 hónapban híztam 5 kilót. Holott ekkor még a méhnek nem sok súlya van, szóval az lett volna normális, hogy lényegében semmit nem hízok, de hát én elkezdtem zabálni, mert iszonyúan kívánós voltam. Aztán rájöttem, hogy nagyon nem lesz így jó vége és visszafogtam az édességfogyasztást, viszont sokkal-sokkal több gyümölcsöt ettem, így a következő 6 hónapban is "csak" 5 kilót híztam, tehát a terhesség végére plusz tíz volt az eredmény. Amiből persze mindössze 5 ment le a kórházban.
2013. jan. 6. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!