Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit tudtok a terhesség alatti...

Mit tudtok a terhesség alatti epepangásról/májproblémáról?

Figyelt kérdés
Két hete egyfolytában rettenetesen viszketek főleg este. Aludni már nem tudok,még a takaró és a ruha is zavar magamon.(36 hetes vagyok most)és nem akar elmúlni sehogysem. Már krémeket,tusfürdőt,öblítőt,ágynemüt cseréltem... Úgy néz ki nem bőrgyógyászati probléma. Ma Megnéztem neten és azt olvastam,lehet terhességi epepangás is és az veszélyes lehet a magzatra. Nektek volt ilyen és diétára vagy gyógyszerrel elmullott, nem lett baj belőle?
2013. jan. 6. 19:24
 1/3 anonim ***** válasza:
Orvost kellene megkérdezned, nem a neten szerezni információt. De ha kevés folyadékot iszol, főleg, ha még meleg is a lakás, az is okozhat viszketést.
2013. jan. 6. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Persze hogy orvost kérdezek majd. Hétfőn megyek ultrahangra,majd megkérdezem az orvost,kérek tőle beutalót csak ugye most vasárnap van és azért izgat a helyzet és csak addig is kiváncsi lettem volna tapasztalatokra.
2013. jan. 6. 20:02
 3/3 A kérdező kommentje:
Sajnos eddig csak a bőrgyógyászati problémákra koncentráltunk a párommal. Remélem nem lesz késő,remélem nem vártunk tul sokat ezzel a dologgal.
2013. jan. 6. 20:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!