Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szülészetekkel kapcsolatban:...

Szülészetekkel kapcsolatban: Keszthely, Ajka és Veszprém érdekelne. Ki milyen "élményekkel" tért haza a babájával?

Figyelt kérdés
Persze érdekelne,hogy ezekben a kórházakban milyen körülmények és feltételek között szültetek,milyenek voltak az orvosok,szülésznők?

2013. jan. 7. 18:55
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Én Keszthelyen szültem . Nem keszthelyi vagyok , viszont dokihoz is oda jártam . Én velem kedvesek voltak , a dokik és a szülésznők is , soha nem beszéltek velem rondán . A babával is kedvesek voltak . ( aranyosa hozták be, meg minden ) .

2013. jan. 7. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Kétszer szültem Keszthelyen (2008,2010). Kedves volt mindenki, dokim is, meg utána is az egész személyzet. Szülőszoba nem egy nagy szám, lehetne modernebb is, viszont az osztály szépen fel van újítva, baba-mama szobák vannak. Hugom most karácsony másnapján szült ott, ő is csak pozitív élményekkel jött haza a picurral. :-)
2013. jan. 7. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Veszprém:

2szer szültem és többször feküdtem a nőgyógyászaton is. Maximálisan pozitív minden

2013. jan. 24. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Veszprém - Nagyon kedvesek voltak a szülésznők, és az orvosok is! A szülőszoba itt is elég "egyhangú" - szerintem- de más "gond" nem volt! Jól bántak velünk, biztonságban éreztem magam/unk, pozitív élményekkel tértünk haza! :)
2013. febr. 2. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!