Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A kötelező belgyógyászati...

A kötelező belgyógyászati vizsgálatra hány hetesen kell menni?

Figyelt kérdés

Hétvégén töltöm a 12 hetet. De a védőnőm már elküldött belgyógyászatra. Tegnap vették le tőlem a vért, aminek holnap reggel lesz meg az eredménye, reggel megyek érte, és ezzel kell ugye a belgyógyászatra menni. De ma reggel a kezembe akadt a védőnői tanácsadási terv, amit a védőnő adott, ebben a 16-18. hétre van beírva a belgyógyászat. Mehetek már jövő héten, 12 hetesen a vizsgálatra, vagy még nagyon korai lenne? Ti mikor mentetek, hány hetesen? Ja, és ha már itt tartunk, miből áll ez a vizsgálat?

Egyébként Debrecenbe, az Oti-ba kell majd mennem.


Nagyon köszönöm a segítséget.


2013. jan. 8. 10:08
 1/6 anonim ***** válasza:

Én a helyedben akkor mennék, amikor a védőnő küld (ami a tervben van). Most itt hiába fogja bárki azt írni, hogy Ő az X. héten volt, lehet hogy nálatok nem úgy szokás.

Ebben az országban minden téren káosz van, a terhesgondozás is mindenhol máshogy történik. Csak megsúgom, hogy pl. nálunk nincs belgyógyászati vizsgálat a terhesgondolzás keretében.

2013. jan. 8. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
1-es vagyok. Vagy úgy értetted, hogy a védőnő szóban azt mondta, hogy már most menj? Mert akkor tedd azt. Esetleg kérdezd meg tőle.
2013. jan. 8. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én nem voltam, senki nem küldött.
2013. jan. 8. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Most majdnem megijedtem, hogy kihagytam egy vizsgálatot! Engem sem küldtek belgyógyászhoz.
2013. jan. 8. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Nekem el kell majd mennem. A belgyógyászati vizsgálat EKG-t jelent (nálunk legalább is). Azt mondta a védőnőm, hogy a 20. hétig ajánlatos lenne, de az sem gond, ha kicsúszom belőle. (én is a 12. hétben vagyok! :))

2013. jan. 8. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Jaaaa... egy sima EKG-ra engem csak a háziorvoshoz küldtek, állítólag ő csinálja!
2013. jan. 8. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!