Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Rutascorbin ellenére is...

Rutascorbin ellenére is állandóan véres az orrom? Mi lesz ha már nem szedem?

Figyelt kérdés

Előző vetélések miatt szedek Rutascorint, és még így is állandóan véres a zsebkendő, az tuti, hogy száraz a levegő, de próbálok párologtatni..


Csak az idegesít, ha abbahagyom, akkor álladóan vérezni fog az orrom?


2013. jan. 8. 10:37
 1/3 A kérdező kommentje:
Bocsi, az lemaradt, hogy 11 hetes vagyok!
2013. jan. 8. 10:37
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem rengeteget vérzett az orrom ezért én is szedtem rutascorbint.El kellene menned fül-orr-gégészhez hogy nézzék meg az ereket az orridban.A terhesség alatt elvileg jobban kitágulnak az erek és könnyebben szakadnak ill gyengülnek el.Szerintem nézzék meg az a biztos.Nekem fel dugtak valami krémet az orromba h elforrasszák szakadt ereket és azóta minden rendben van.:)36hkm
2013. jan. 8. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Akkor lehet én is elmegyek majd valamikor :D


Csak az a baj, hogy veszélyeztetett vagyok megint és fekvésre vagyok ítélve, ennek ellenére sajnos pont most van annyi dolgom, ami ugye halaszthatatlan...

Egy munkaügyis tanfolyamot most fejezek be, és még a héten vizsgáznom kell, ami ugye legalább egy nap, utána a 12 hetes vizsgálatra kell mennem, utána védőnőhöz, utána vissza a dokihoz, stb...


Remélem ezeknek hamar vége lesz! :) Utána elmegyek oda is!

2013. jan. 8. 12:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!