Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kombinált teszt eredmény,...

Kombinált teszt eredmény, szerintetek?

Figyelt kérdés
Ma jött meg az eredmènyem.Kockàzat a down-kòr elöfordulàsra 1:310 azt ìrtàk hogy ez közepes kockàzati szint.A tarkòredö 1.5 km volt az uh-s nô azt mondtad hogy minden rendben van.Szerintetek aggòdjak?Fognak küldeni màsfajta vizsgàlatra?Hasbaszúràs stb..?Elèggè aggòdok.:-(
2013. jan. 8. 15:13
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem nem lesz gond, hallotam mar hasonlo eredmenyeket es tok egeszseges baba lett. De en biztos kernek meg valami vizsgalatot, hogy biztosra menjek. de a terkoredoje jo, szerintem nem lesz gond de hogy te is nyudotan legyel jobb tovabb menni, bocsi az irasert de kint elunk, minden jot, es irj ha tudsz valamit, nem lesz ott baj, szinten egy kis mama
2013. jan. 8. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Orrcsont ábrázolódott az UH-n?


Lehet elküldenek genetikára, de az nem baj, csinálnak egy nagyon alapos ultrahangot. Én a helyedben megcsináltatnám az integrált tesztet is (vagy a quartett részét is) és elmennék egy nagyon jó genetikai ultrahangra (pl. Istenhegyi klinika Dr. Hajdu Krisztina (szülész-nőgyógyász, genetikus))


De a 1,5 mm-es tarkóredő teljesen jó szerintem!

2013. jan. 8. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a vàlaszod.Hàt pròbàlok pozitìvan hozzà àllni,remèlem nem lesz gond,azt mondtàk hogy szèp az orrcsontja is ès rendben vannak a mèretek erre jön ez a vèrvètel eredmèny :-( Kislànyom lesz Grèta lesz a neve,ès egèszsègesnek kell lennie. Holnap megyek dokihoz kìvàncsi leszek mit mond majd.Mindenkèpp csinàltatok mègegyszer vizsgàlatot.Az a tuti.
2013. jan. 8. 15:42
 4/4 anonim ***** válasza:
Szorítok Nektek! Egyik kedvenc lánynevem a Gréta :))) Minden rendben lesz!
2013. jan. 8. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!