Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Normális, hogy sokat ég a...

Normális, hogy sokat ég a gyomrom, és reggelente hasmenésem van?

Figyelt kérdés
Holnap leszek 5 hetes! Mit lehet ez ellen tenni? Mármint a gyomorégés ellen! Nem vagyok rosszul,csak a reggeli után van enyhe hányingerem,de elmúlik szerencsére! A gyomorégés viszont bármely napszakban jelentkezik néha hosszabb,néha rövidebb időre!
2013. jan. 9. 10:54
 1/3 anonim ***** válasza:
A hasmenes nalam is jatszik, de erdekes modon csak reggelente. Azt figyeltem meg, hogyha haton fekszem reggel, arra ebredek, hogyha 2 mp alatt nem erek ki a wc-re nagx baj lesz :) Ugyhogy ma kiprobaltam, hogy nem fekszem haton, es bejott, legalabbis az a resze, hogy volt idom kimenni, es nem volt az a "gorcsos" erzes, hogy mindjart kifacsarodik a pocim. En ma vagyok 6 hetes amugy, tuneteim nem nagyon vannak, talan egy kicsit faradtabb vagyok, meg fajnak a cicijeim, de az se veszes, de a hanyinger meg gyomoreges es tarsai az elozo terhessegemet is messzire elkerultek, eddig minden pont ugyanolyan mint az elsovel. Ma megyek dokihoz amugy, bizom benne hogy latunk valami biztatot, neked pedig gratulalok amugy :)
2013. jan. 9. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Elozo vagyok, meg valami, az a franya puffadas. Mar reggel ugy kelek, estere meg mar tenyleg ugy nezek ki mint egy 5 honapos terhes.
2013. jan. 9. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Én nem rögtön reggel futok,akkor csak picit érzem,hogy mocorog a pocim,de még nem kell menni wc-re! Elkezdem inni a tejes kv-t,és már közben futás! Aztán nem sokkal rá reggeli,akkor hányinger,és még 2x futás! Elég rossz,hogy ott rotyogok állandóan! :D:D:D:D

Estére én is felpuffadok,de azt olvastam,hogy normális! Úgy 5 körül érzem,hogy valami nem stimmel,kezdek puffadni! Eddig azt hittem mert olyat eszek,de nem,mert ma szendvicset ettem,és ma is kezdi egyre jobban! :) Mint a lufi olyan vagyok! :)

2013. jan. 9. 17:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!