Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nektek volt ilyen mit csinálta...

Nektek volt ilyen mit csináltatok?

Figyelt kérdés
már napok óta alig alszom, ikreket várok,23 hetes vagyok az éjszaka kész kínszenvedés háton nem jó, ha oldalt fekszem meg egy idő után elkezd végig zsibbadni fájni a lábam oldalt cserélek és egy idő múlva ugyanez, van valami tippetek mit csináljak?

2013. jan. 9. 15:32
 1/4 anonim ***** válasza:

Én ugyanígy vagyok ezzel, mindenhogy kényelmetlen. A takarót begyűröm a lábamközé és a hasam alá is, így azért bírható:)


23 hkm.

2013. jan. 9. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Körülbelül a 24.héttől én is így voltam,de amit előttem is írtak szerezz valamit amivel könnyíthetsz a súlyon!Én ennek a célnak egy ablakba való kis állatfigurát szereztem be,hosszú-henger alakú,éppen jó. :)

Majd ahogy közeledsz a vége fele,már az se fog segíteni,legalábbis nekem már az se segít.Most már csak várok és helyezkedek amíg be nem ájulok a fáradtságtól!


Boldog babavárást!

34hkm

2013. jan. 9. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem megnyugtatásként, csak felkészítésként, hogy ez később ennél csak rosszabb lesz... tudom, én is átéltem. Próbáld meg körbebástyázni magad párnákkal vagy a takarót, paplant igazítsd be úgy magad köré, hogy kényelmes legyen. Az a hernyó alakú párna tényleg nagyon jó, de van, akinek a szoptatóspárna jött be.

Nekem az utolsó 2 hónapban még az is hozzájött pluszban, hogy nemcsak arra ébredtem fel, hogy kényelmetlen, de pluszban még folyton pisilnem is kellett. Szóval mindenképpen többször felébredtem egy éjszaka. A végére már megszoktam. Amikor megszülettek a gyerekek, akkor az etetések miatt úgyis kellett kelni éjjel többször, addigra már szinte megszoktam :-)

2013. jan. 10. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 tkata81 ***** válasza:

ugyanez volt nálam is, és ez csak rosszabb..

én már hetek óta semmit nem alszom éjjel. vagy a görcsölgetés, vagy pisilés, vagy sav, vagy viszketés,vagy vizesedés, vagy hátfájás miatt vagy csak úgy :)

mindig van valami.

az tényleg segít kicsit, ha a takarót begyűröd a lábad, hasad alá.

kitartás! nem sokára jön a baba és akkor ha nem tudunk aludni, elnézegetjük őt :)

33 hkm

2013. jan. 10. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!