Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nagyon fáj a szemérem csontom...

Nagyon fáj a szemérem csontom tágul a medencém? Készülne a testem a szülésre julis 22 re vagyunk ki írva van amikor jobban fáj van amikor kevésbé? Ez normáli? Ugy ézem néhe hogy szét szakadok.

Figyelt kérdés
2008. máj. 31. 22:12
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát ha jól számolom, akkor most 37 hetes körül lehetsz, tehát elvileg még ma is megszülethetne már a babád.. :-)Valószinű, hogy tényleg hamarosan szülni fogsz, s ezek már az előjelei.. persze lehetnek napok, akár hetek is hátra. Ha a derekad alja is fáj, és "lent" van a pocakod, akkor bizony közeleg a nagy nap.. Boldog babavárást!!
2008. máj. 31. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Hát, érdekes volt az előző hozzászólás, mivel én vagyok 34 hetes, és júli 12re vagyok kiírva, a kérdező meg még 10 nappal utánam, így nagyon nem lehet 37 hetes..:)

Amúgy meg ez teljesen normális, nekem is fáj már hetek óta, de jósló fájásom még nem volt. De más kínok is jöhetnek még, nem egyszerű a végső időszak! kitartás!:)

2008. jún. 1. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Teljesen természetes, amit érzel és igen, tágulsz. Ennek örülj, könnyebb lesz a szülés, időben elkezd a szervezeted felkészülni.

Nekem a szeméremcsontom néha annyira fáj, hogy lépni alig tudok. Leginkább a nagy aerobic labdámon való ücsörgés segít, esetleg érdemes venni egy ilyet, nem túl drága, most is nagyon hasznos, később pedig jó lesz arra is, hogy újra "formába hozzuk" magunkat.

További boldog babavárást és könnyű szülést!

35 hetes pocakos

2008. jún. 1. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Tagulsz, en 25 hetesen szakadok majd szet. Ki elobb ki kesobb, ki egyaltalan nem erzi ezt igy meg.
2008. jún. 1. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!