Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesség alatt nescafe 3 az...

Terhesség alatt nescafe 3 az 1-ben? Sajna annyira alacsony a vérnyomásom hogy kell egy fél kávé reggel + délben. Mivel a hagyományos kávétól iszonyat savas leszek, a nescafet iszom. Nagyon káros? Iszik más is?

Figyelt kérdés
2009. aug. 28. 09:05
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Én is ezt ittam a terhességem alatt csak töltöttem bele még 1 pici tejet. Semmi bajunk nem lett, szerintem ihatod nyugodtan.

Kellemes babavárást!

6 hetes baba anyukája

2009. aug. 28. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Már hogy lenne káros. Nekem a doki írta elő, napi kettőt megittam, és nem fájt többet a fejem, a kisfiam meg gyönyörű, egészségesen eleven gyerkőc lett. Most várom a másodikat, kávézom is, különben a padlón csúsznék egész nap.
2009. aug. 28. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Az első 3 hónapban bármilyen formátumú kávé gondolatától rosszul voltam, de most már én is 3 az 1-bennel indulok reggel, és általában délután is iszom még egyet. Nem hiszem, hogy baj lenne... Ha nem innám meg, állva elaludnék szerintem.
2009. aug. 28. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Egész nyugodtan! Annyira minimális a koffeintartalma, hogy semmi baj nem lesz tőle. Én is ittam minden nap a terhességem alatt ( igaz Jacobsot, de hát ugyanaz...)
2009. aug. 28. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nyugodtan igyál, én is ezt iszogatom. A Mild verzióját. Vagy ha nagyon meleg van, délután, akkor Illy kapuccsinót szoktam (dobozos) jól lehűtve, kiöntöm a felét egy csészébe, és még öntök mellé ugyanannyi hideg tejet. Nagyon fini:)
2009. aug. 28. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Reggel egy bögre kávé sok tejjel. Ezzel indul a napom, mert másképp nem tudok felébredni. Dolgozni meg még kell. A védőnő szerint semmi bajunk nem lesz tőle, sőt az UH előtt is ezt kell innom, mert nekem ettől lesz virgonc a babám.
2009. aug. 28. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Előző vagyok.

Azért is kell kávéval indítanom reggel, mert nekem a terhesség alatt alacsony lett a vérnyomásom, ami korábban 125-130/70-80 Hgmm volt, most kávéval 110-120/70 Hgmm.

2009. aug. 28. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Én pár napja megint kívánom a kávét, így iszok naponta kettőt, és semmi bajom tőle, és tényleg a fejem sem fáj már.


18 hetes

2009. aug. 28. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!