Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 8hetes vagyok.3hete mikor...

8hetes vagyok.3hete mikor kiderült a doki csak annyit mondot, hogy hanyagoljuk egy időre a házas életet. De most kezdem úgyérezni nembirom tovább. Segitsetek volt mát valaki igy? Ha sexelünk lehet baja a babának?

Figyelt kérdés
pár napja olyan érzésem van mintha megakarna jönni.majd leszakad a derekam,meg a hasamalja is szurkál.ez mitöl lehet?eddig betartottam amit a doki mondott.
2008. jún. 1. 19:28
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha nem válaszol normálisan a kérdéseidre a dokid akkor keress másikat és kérj attól tanácsot. Nem tudni hogy mi miatt mondta a doki hogy hanyagoljátok a szexet?? Mivel indokolta? Nem hiszem hogy egy kis szextől baja lenne a babának, plán hogy a doki úgy mondta(úgy írtad) hogy egy időre hanyagoljátok, tehát csak picit. Szerintem. De kérdezz meg másik dokit feltétlenül.
2008. jún. 1. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
A fájdalom amíg nem túl erős ,és nincs vérezgetés általában nem utal aggoddalmas dologra. A te esetedben valószínű olyan helyen van a baba, hogy nehéz volt a megtapadása és esetleg gyenge a méhszájad is, ezért ha a doki azt mondja hogy no szex akkor azt nem ok nélkül találja ki. Persze ilyenkor a behatolásos szexre gondolnakaz orvosok, mert a spermium is megnyithatja a méhszájat, de a "nyomás" miatt is lehet gond. Van még más módja is az szexnek, nem kell hozzá hüvelyi úton érintkezni. Ha kipróbáljátok esetleg orálisan vagy kézzel..stb, akkor arra figyelj, hogy orgazmus után nem keményedi-e a hasad, vagy nem görcsöl-e be, vagy lesz e vérzés, ha igen azonnal doki!! Ha következőre mész az orvoshoz kérdezd meg nyugodtan lehet e már testi kappcsolat! Nem kell szégyellni, mert az a dolga hogy válaszoljon. A derekad a tágulás miatt fáj, mert atrendeződnek a csontjaid is, a hasszurka pedig a méh tágulása miatt van.Ha erősödik a fájdalom, menj orvoshoz.
2008. jún. 1. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nekem márc.16-tól nem volt sexuális kapcsolatom!!!Le vagyok én is tiltva,de könnyebb ezt kibírni,mint esetleg a 2. terhességemet is elveszíteni.Lehet baja a babának,nem hülyéskedésből tiltott el a dokid!

Én inkább a férjem sajnálom,de ő a világ legédesebb pasija a földön!:o)

2008. jún. 1. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
nagyon köszönöm a válaszokat.hat akkor nincs más hátra,minthogy várunk tovább.
2008. jún. 1. 20:36
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Mi az elso háropm hónapban hanyagoltuk a dolgot, az igazat megvallva nem is kívántam-sot...állandóan hányingerem volt, féltettem a picit , gorcsolgettem ,szóval teljesen kizártuk az életunkbol, most a 20-hétben vagyok -jócskán behoztuk a lemaradt három hónapot...ha nincs vérezgetés, gorcs, rosszullét, nyugodtan , persze semmi akrobatika az ágyban, csak olyan gyengéden.....ami a babát ill. nagyon jó helyen van a pocidban , jól van védve ,nyugi....
2008. jún. 1. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
sajnos az orgazmus is okoz méhösszehúzódást ami kilökődést is okozhat. Lehet hogy emiatt kell egy ideig hanyagolni, mert az első 3 hónap a legkritikusabb a vetélésre. Bird ki a babádért, és legközelebb kérdezd meg hogy lehet e már vagy miért nem lehet.
2008. jún. 1. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én utóljára 2007.nov.-ben szexeltem...már alig várom, hogy újra lehessen.
2008. jún. 2. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!