Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Csak nekem nem tetszik ez a...

Csak nekem nem tetszik ez a fajta vélemény nyilvánítási mód? (abortusszal kapcsolatban)

Figyelt kérdés

Sok abortuszos kérdés van és néha az abortuszellenzők iszonyat durva módon nyilvánítják ki véleményüket..

ma is volt egy kérdés de szerintem iszonyat primitív módon válaszolt egy két ember...

nem az abortusz mellett vagyok! de amellett a pocskondiázás mellett sem amit egyesek folytatnak!!....

ez által az a mondanivaló(hogy tartsa meg a kérdező a babát) elveszik, és inkább ellenszenves primitív embereknek tűnnek a válaszolók, mint sem segítő kész jóakarónak....

csak én gondolom így ?


2013. jan. 14. 14:43
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az intellektus szintje nem függ attól, hogy abortusz ellenes valaki vagy mellette dönt. A pártolók közt is éppúgy vannak mocskolódók meg hőzöngők, mint az abortusz -ellenesek közt. De igen, abban igazad van, hogy épp emiatt veszik el az "üzenet".
2013. jan. 14. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

igen nekem is ez a bajom....


én sem vagyok abortuszpárti de amit egyesek írnak...elszomorít ....

2013. jan. 14. 14:50
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos ebben a kérdésben mindig összecsapnak az ellentétek, és mindkét oldalról vannak élesen bántó kritikusok. Pedig ez az a kérdés, amit nem idegennek kell eldönteni, csakis a kérdezőnek. Én nagyon is abortuszellenes vagyok, de nem bírálnám senki döntését, ha egyszer nem vagyok a helyében, nem élem az ő életét, nem tudhatom...

Sok ilyen kérdés van, de én már megfogadtam, hogy abortuszkérdésben nem fogok írni, tanácsolni, mert sokszor engem is felidegesített a sok durva, erőszakkal irányítani akaró válaszadó, akik egymással is vitába keverednek, tisztelet a kivételnek, mert azért vannak kivételek.

2013. jan. 14. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Én úgy gondolom, hogy egyesek legtöbbször annyira szívügyüknek és magánügyüknek veszik a dolgot, mintha bármi közük is lenne hozzá, engem a kioktató, utasító stílus zavar! Én se vagyok abortuszpárti, de soha nem tudnék ilyen módon beszélni valakivel, mert nem a seggemen jött ki már bocs... de nem beszélhetek vele ilyen módon még akkor sem ha ő így dönt!
2013. jan. 14. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Én sem értem, de valószínűleg ez azért van mert névtelenül és arctalanul lehet válaszolni, és nincs is semmi féle következménye. Így anonim nagyon könnyű nagy hévvel és vehemenciával válaszolni a másiknak. Én is úgy gondolom, hogy lehet ezt normálisan is megbeszélni nem kell a másik fejét leszedni még akkor sem, ha éppen nem értünk egyet. Én vallom azt pedig nem abortuszpárti vagyok, hanem, hogy vannak olyan élet helyzetek amikor lehetséges megoldás az abortusz.
2013. jan. 14. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Köszi az eddigi válaszokat!



igen, sajnos az arc és névnélküliség miatt is sokan átesnek a ló túloldalára, azért ha ki lenne téve a fényképe meg a neve biztos nem ilyen válaszokat írna sok ember...és itt nem csak az abortuszos kérdésre gondolok.....

2013. jan. 14. 15:17
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Én sem értem. Nyilván senki nem jó kedvében dönt az abortusz mellett. Ha meg megtartaná a gyereket, és nincs pénze felnevelni, akkor az van, hogy a hülyéje miért vállalt a semmire gyereket. Nem mellesleg, ebben az országban iszonyatosan sok a primitív ember, és már majdhogynem ciki normálisnak lenni.

Arc nélkül mindenki nagyon okos tud lenni.

2013. jan. 14. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Szerintem sok durva válaszban bent van az elkeseredettség, hogy neki 2-3. éve nem jön össze másnak meg akkor is ha nem akarja.
2013. jan. 14. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

igen, de lehet ha ő is termékenyebb típus lenne akkor került már volna olyan helyzetbe hogy hiába védekezett volna.,ennek ellenére becsúszott a baba és nem tudja megtartani mert nem olyan életszakaszban van ....


ez persze csak egy példa volt....

és akkor is nem szép dolog máson kiélni a saját fájdalmát/kudarcát.....lehet annak a másik nőnek is elég baja...

2013. jan. 14. 20:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!