Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mi okozhat nehéz légzést?

Mi okozhat nehéz légzést?

Figyelt kérdés

Az a probléma, hogy 14 hetes vagyok, de olyan nehezen kapok levegőt.

Nem vagy túlsúlyos, igy is fogytam, 75 kg vagyok és 180 magas! :(

Mi lehet az oka?Másnak is volt ilyen?



2013. jan. 14. 16:50
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem szinte végig elkísért a nehéz légzés, kezdetben főleg amíg rosszulléteim voltak, de később is, mikor ültem. Kocsiban pl. még télen is lehúzott ablakkal jöttünk-mentünk, különben úgy éreztem megfulladok. Aztán amikor már nagy volt a pocakom, arról már nem is beszélek...gondolhatod :)
2013. jan. 14. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én elmennék a helyedben egy tüdőgyógyászhoz. Mert még a terhességi korod alapján talán nem mondanám, hogy indokolt a légszomj. Nincsen problémád a tüdőddel? Asztma esetleg allergia?
2013. jan. 14. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Hát, nincs de munkahelyi problémáim és lelki problémáim vannak :( Attól is lehet?
2013. jan. 14. 18:01
 4/5 anonim ***** válasza:
Valamelyik nap is épp erre panaszkodott egy kismama, neki is leírtam amit a dokim nekem mondott.Én 16 hetesen meséltem neki a légszomjamról, hogy milyen hamar kifulladok. Szerinte mivel nincs semmi gondom a leleteim alapján valószínű, hogy kevesebb folyadékot iszom.Azóta figyelek, hogy meglegyen a napi 2 liter.
2013. jan. 14. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Persze, lehet pszichés is. Én is néha úgy érzem, mintha valaki ülne a mellkasomon... De egyébként azt olvastam, hogy már ilyenkor terhelődik a tüdő, szív, a plusz munka miatt, lehet, hogy ha nem vagy edzésben akkor jobban megérzed.. De csak magamból indulok ki! 14+5hkm
2013. jan. 14. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!