Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van olyan akinek 5 éven belül...

Van olyan akinek 5 éven belül volt két császára és válalt mégegy babát utána?

Figyelt kérdés
2 éven belüll a harmadikat?????

2013. jan. 14. 22:38
 1/5 anonim ***** válasza:

Nekem 4 és fél éves volt a legidősebb, amikor a 3. babám született. Mind császárral születtek. Semmi gond nem volt. Én úgy tudom egy évnek ajánlott eltelnie a 2 műtét között.

Mire vagy kíváncsi konkrétan?

2013. jan. 15. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Akivel egy szobában feküdtem a szülészeten, az ötödik gyermekét szülte, az elsőt császárral, a következőt természetes úton, majd az összes többit császárral. Az első és második gyermek között másfél év volt, a többiek között kettő. Mindig alaposan megtárgyalta a gyermekvállalást a fogadott orvossal, soha nem volt akadály korábbi császár.
2013. jan. 15. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szia!A nagylányom és a kicsi között 5 év 3 hónap van,de tervezzük a kistesót.A kicsi most 10 hónapos,úgy szeretnénk,ha összejön,hogy a kicsi 2 éves kora körül ráállnánk a baba dologra:-)Mindkét lányom császárral született,a dokim szerint 2 év várakozás után még vállalhatok harmadikat,de az is császár lesz mindenképpen.
2013. jan. 15. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
4,5 éve volt az első, lassan 3 éve a második császárom, és most várandós vagyok. Előtte elmentem dokihoz és azt mondta, mehet. Persze majd most is császároznak.
2013. jan. 15. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
nekem most lesz 3 a nagyobbik,a kicsi pedig 16 hónapos és úgy tünik lesz egy 3 -dik is.két császárom volt de nem tervezek egy újabbat.A Szt Istvánba megyek szülni dr. Újvári Attilához aki már számos CSUSZ2-őt levezetett és a kockázat nem nagyobb mintha harmadjára is császároznának,sőt...
2013. jan. 15. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!