Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 10 napja kesik a menstruaciom...

10 napja kesik a menstruaciom de 2 negativ tesztem lett. Van ra esely hogy meg is terhes lennek?

Figyelt kérdés
A hasam fajdogal mar napok ota de semmi.Melleim talan kicsit teltebbek lettek de nem fajnak,nem feszulnek.

2013. jan. 15. 21:49
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát ez két esélyes. Nekem a terhességemnél a hónom alatti mirigyek duzzadtak meg és baromira fájtak, de ez mindenkinél más. Várj még pár napot, idegesség is okozhatja a menzesz elmaradását. Ha 1 hét múlva se jön meg, vegyél még egy tesztet és menj el a nőgyógyászodhoz.
2013. jan. 15. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
koszonom a valaszt :) varok meg akkor
2013. jan. 15. 21:55
 3/5 anonim ***** válasza:
Van.
2013. jan. 15. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Van rá esély, de arra is, hogy esetleg nem repedt meg a tüsződ, és cisztád lett.
2013. jan. 15. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Érdekelne, hogy baba vagy mi okozta a késést. Velem is pont ez van most. Nagyon tanácstalan vagyok, és nagyon vágyunk már egy babára.

Köszi.

2013. ápr. 25. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!