Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Dr. Novák Tibor szegedi...

Dr. Novák Tibor szegedi nőgyógyásszal kapcsolatban milyen tapasztalataitok vannak? Mennyi nála a vizitdíj?

Figyelt kérdés
2013. jan. 16. 20:09
 1/4 anonim ***** válasza:

Két kisebb gyerkőcöm született nála, 2005-ben, és 2011-ben. Nagyon lelkiismeretes, jó orvosnak tartom.

Sok a betege (magyar- román egyaránt) így már annyi idő nem jut egy- egy kismamára, mint anno (2005-ben) de én nem bántam meg, hogy 2011-ben ismét őt választottam.

A magánrendelési díja az elvégzett vizsgálatoktól függ, 8000- 10.000 Ft-ig. (Uh. gépe is van)

2013. jan. 16. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm!
2013. jan. 17. 12:12
 3/4 anonim válasza:
Szakmailag tényleg alapos, ha csak vizsgálatra jársz arra jó.. Amúgy empátia nála 0.. Legalábbis 2014-ben mikor terhes voltam, végig arrogáns és bunkó volt. Most megint babát várok, és megint paraszt, nem is fogok nála szülni most sem. Az előző sem nála született hála istennek. Már gondolkodtam, hogy leváltom, el is jött az ideje. Sári Tamás viszont normális és empatikus nem egy kiégett fásult és lekezelő "nagyember"..
2016. szept. 3. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
52 éves nő vagyok egy évvel ezelőtt vette ki a méhemet sajnos megint problémám van. Újra hozzá fogok elmenni mert nagyon emberséges lelkiismeretes és nem pénzéhes. Tisztában van vele hogy takarítónő vagyok és nem pénzéhes! Maximálisa nmegbízom a szakmai tudásában
2017. dec. 11. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!