Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Normális, hogy estére mindig...

Normális, hogy estére mindig azt érzem, hogy szétpukkanok?

Figyelt kérdés

Lassan betöltöm a 32. hetet.

Szerintem nem zabálok,és eddig 8 lg plusz van fent.Már késő délutántól mindig azt érzem,hogy szét durranok.Görnyedve alig tudok ülni,mindig ki kell húzzam magam.Feszül a hasam is rendesen.De úgy az egészet érzem feszesnek nem csak a bőröm.És ez csak másnap reggelre múlik el.Akkor olyan könnyűnek érzem magam.Miért van ez?



2013. jan. 16. 20:46
 1/3 A kérdező kommentje:
szedek elegendő magnéziumot is
2013. jan. 16. 20:47
 2/3 anonim ***** válasza:

Én is így vagyok vele, és nem az első terhességem. Szerintem ennek nem a méh állapotához van köze, hanem az emésztéshez. A bőrőm is feszül, meg az egész hasam mintha egy lufi lenne, amit felfújtak. Próbálok könnyen emészthető ételeket enni, mert úgy vettem észre, az számít, hogy egész nap mit eszek. Nekem a citromos víz is segít, az édességeket kerülöm, a karácsonyi töltött káposztától 3 napig voltam így felfújva, de mindig csak estére.Mivel az első terhességemet is így vittem végig, nem lett semmi baj,pedig azt hittem, ez a haskeményedés, de most már tudom, hogy nem az. Szerintem nyugodtan lehetsz emiatt nem kell aggódnod, próbálj meg sokszor keveset enni, kerülni a felfújós, vagy számodra nehezen emészthető ételeket. Ja és esetleg egy könnyű esti séta is segít, ha az

idő engedi.Jó babavárást!

2013. jan. 17. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Normális!

Napközben a súlytól megnyúlik a bőr, a gravitáció lehúzza a méhed és a babád, nyom mindent, ami az útjába kerül. Éjszaka fekszel, újra visszaáll minden a helyére, majd nappal megint hat rád a nehézségi erő.


Pl. este az ember alacsonyabb, mint reggel, mert a gerinc is "összenyomódik" a nap folyamán, éjjel pedig szépen széthúzódik. Ez tudományos tény.

Próbálj meg többet feküdni napközben, pihenj, vagy használj pocaktartó bandázst (rendes tépőzárasat, ne a dm-eset).

2013. jan. 17. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!