Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ez Magzatvíz? 37 hetes terhes...

Ez Magzatvíz? 37 hetes terhes vagyok, még nem láttam magzatvizet, pedig már a harmadik babámat várom. Hogy néz ki?

Figyelt kérdés
Kb egy hete megnövekedett folyásom van, a nyákdugóm már távozott hetekkel ezelött, és hol több hol kevesebb szintelen,,híg, néha sárgás váladékom van. Lehet az magzatvíz?
2009. aug. 29. 23:04
 1/5 anonim ***** válasza:
A magzatvíz általában "tiszta" átlátszó folyadék és olyan híg mint a víz!Lehet benne vérerek, vagy elszíneződések,, de az már nagyon a szülés környékén!
2009. aug. 29. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszod!


Én már nagyon készülök, az elsőt 36 hétre, a másodikat 37 hétre szültem, tehát elvileg már nincs sok hátra.

2009. aug. 29. 23:25
 3/5 anonim ***** válasza:
Megkérdezhetem mikor ment el a nyákdugód? Én 34 hetes vagyok, szerdán elment a nyákdugóm, hasam is nagyon lent van és doki szerint 1-2 hétig húzom így max. Jó lenne ha még bent maradna, de erről a nyákdugóról mindenki mást mond.
2009. aug. 30. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

A nyákdugó távozás után 4 nappal szültem. Magzatburkot repeszteni kellett, és talán 2 csepp volt. Átlátszó, vizes folyadék, de ezt csak onnan tudom, h mivel túlhordtam, 2* is volt magzatvíz vizsgálat, és ott mondta mindig a doki, h tiszta, átlátszó.

A nyákdugó távozás általában azt jelenti, h kinyílsz, nekem utána végig egy ujjnyi volt, igaz onnan nem is változott semmit, végül indították.

2009. aug. 30. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Szia!

Nekem 32 hetesen ment el a nyákdugóm, azóta is csak 1 ujjnyira vagyok nyitva, bár jósló fájások voltak,vannak, de sajnos semmi komolyabb.:(


Szerintem mindenkinél más lehet. Hallottam olyat, hogy pár naptól pár hetet is jelenthet a nyákdugó távozása és a szülés időpontja között eltelt idő.Én már 5 hete nyákdugó nélkül vagyok,mindent úgy csinálok mint eddig, tehát nem fekszem egész nap...

2009. aug. 30. 14:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!