Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesség alatt szabad illatos...

Terhesség alatt szabad illatos intimbetétet használni?

Figyelt kérdés
Ma Carefree intimbetétet vettem, mert folyásom van, de nem volt ráírva hogy illatosított, viszont az, szabad ezt használni?

2013. jan. 17. 14:54
 1/4 anonim ***** válasza:
Miért ne szabadna? Én is használom, szerintem nem árt a hüvely ph-nak. Ennyire nem kell aggódni, a babát sokkal jobban védi a tested, mint gondolnád. A méhszáj zárt, nem enged be oda semmit.
2013. jan. 17. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Igen
2013. jan. 17. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
67%
Miért ne lehetne? Mit gondolsz mi történik vele ha illatosat használsz??? Gondolom a tusfürdőd is illatos amivel mosakszol azzal se történik semmi akkor a betéttel mi történhetne???
2013. jan. 17. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Persze, hogy szabad! Csak lehet, hogy rosszul leszel az illatától! Én az első terhességnél így jártam, és azóta nem bírom az illatos betétet (ez 8,5 éve volt)...
2013. jan. 17. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!