Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Reggel egy nagyobb barna...

Reggel egy nagyobb barna csepp jött ki belőlem! Elmentem dokihoz és az uh-on látszódott a petezsák! Járt már így valaki? Mi lett a vége? Lett baba?

Figyelt kérdés
Petezsák ürűlt volna a barnázással? Megmaradt a terhességem?

2013. jan. 17. 22:01
 1/7 anonim ***** válasza:
Szia! Ha látszódott a petezsák, akkor "Ő" ott van. Nekem is így volt, sajnos nekem senki nem mondta, hogy ilyenkor pihenni kellene ezerrel. Nekem írtak fel utro... a nevére már nem emlékszem. Nekem, nem lett jó vége, de két közeli ismerősöm pihenéssel az első időben, lassan szülni fog. Szerintem ne aggódj, a petezsák nem ürülhetett, ha az uh-n látszott.
2013. jan. 17. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
nekem azt mondta a doki h szedjem a terhes vitamint és nincs sex!!Pihenést nem tudom h emlitette e annyira megvoltam rémülve! de pihentem egész nap... nem is fogok a következő uh-ig csinálni semmit!!! reggel volt a nagyobb barnás csepp azota párszor csak a wc-papíron kis barna foltok.. még a betétem se lett olyan meg pisiléskor se jött semmi mint mikor menstruálok!!!
2013. jan. 17. 22:32
 3/7 anonim ***** válasza:

szia, nekem 2-szer is volt ilyen, először még nagyon korán 4-5 hetesen, majd a 9.héten újra. Még az elsőnél kaptam utrogestant amit a 12. hétig használni kellett,plusz rutascorbint szedni, de minden rendbe volt!

Ha még egyszer előfordul nálad akkor keresd fel újra a dokid, esetleg kérdezz rá nála az utrogestanra is!

Ja, és ahogy az előző válaszoló írta : a pihenés nagyon fontos!

2013. jan. 17. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Velem is ez volt az elején, csak nekem nem csak 1 nagyobb barna csepp volt! Egyik nap volt, aztán másnap nem aztán megint...(Ez kb 2-3 héten keresztül)A lényeg, hogy pihenj!!! De ne úgy, hogy nem csinálod a szokásos dolgaidat, hanem ágyban fekve! Én nem kelhettem ki az ágyból (kb 3 hétig amíg a terhesség "elég nagy nem lett" hogy ne tudja a kis vérzés "kinyomni" maga előtt), csak wc++zuhany miatt, és gyógyszert is kaptam, de a petezsákom megmaradt, és már 27 hetes 8-). Kitartás! (De komolyan feküdj, mikor már szar, akkor is)
2013. jan. 18. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Ez a barnázás amúgy lehetett mondjuk mensi, hogy a szervezetem még emlékezett rá??!!
2013. jan. 19. 10:51
 6/7 anonim ***** válasza:
Akár az is! Nekem is mondta a dokim, hogy ez előfordulhat...
2013. jan. 19. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Csak azért kérdeztem, mert ugye nov.28án volt meg utoljára, rá a 14napon mint mindíg fájt a hasam alul, hogy megfog jönni! Most is így volt és amikor barnáztam sokkal enyhültek a hasfájásaim!! Meg mostmár inkább máshogy is fáj!! Meg a barnázásom előtt pattanások is jöttek ki! Amúgy a menszeszem rendszertelen ! Nov28.-ai is 2 hét késéssel jött meg!
2013. jan. 19. 11:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!