Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kitörölték a kérdésem mert...

Vani kardos kérdése:

Kitörölték a kérdésem mert nagybetűvel írtam ezért felteszem mégegyszer? Toxoplazmával kapcsolatos? Baj lehet?

Figyelt kérdés
Nem értem az egészet?az 1-ső terhességemnél is meg kelet ismételni a toxoplazmát.akkor negativ lett most a 2 terhességemnél megint megkel ismételni mert pozitiv lett a védőnő felhivott telefonon hogy minden eredményem negativ csak a toxoplazma nem és hogy Hétfőn meg kel ismételni de mostmár nem 3000 ezret kel fizetnem mint multhéten hanem 3500 az mert felemelték az árát!!?mi van most ?mert ez egy kismamának nem nyugalom csak idegesit!
2013. jan. 18. 13:48
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
Nem tudom hogy lassan hol élek mindenért fizetnem kel!minden hol igy van?
2013. jan. 18. 13:50
 2/15 anonim ***** válasza:
Ez egy vérvétel, amiért nem kell fizetni, ha a védőnő ad beutalót, és állami kórházban veszik le!
2013. jan. 18. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Nekem 2009 és 2010-ben csináltak ilyen vizsgálatot, de egyszer se kellett fizetnem. Amúgy nekem rendelőintézetben a nőgyógyász adta a beutalót, csak az eredményt a területileg illetékes védőnőnek küldték el. Hihetetlen, ha már ezért is fizetni kell.

Nekem anno, még a kombinált teszt is ingyen volt, most meg már, valami 10 ezer forint.

2013. jan. 18. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
a toxo tesztednek melyik része lett pozitív? Az egyik érték a jelenlegi fertőzöttséget (friss) mutatja, a másik a régit, ha az pozi, akkor azt jelenti, hogy védett vagy, tehát semmi para.
2013. jan. 18. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Szentesen 3500 Forintot kel fizetni a toxoplazmáért!!Nem kaptam meg a papírt a védő nő azt mondta netten nézte meg az eredményem!
2013. jan. 18. 14:52
 6/15 anonim ***** válasza:
Nekem kb 2 hónappal ezelőtt csinálták, a dokim adta a beutalót, és nem kellett semmit fizetni érte...ez Nyíregyházán volt!
2013. jan. 18. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Ennél a védőnőnél valami sántít. Szerintem kérdezz rá állami kórház nőgyógyászatán egy orvostól, hogy hogy is van ez?
2013. jan. 18. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Menjél máshová Vérvètelre!
2013. jan. 18. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Nálunk Gyulán már az elsőnél 3000 Ft-ot kell fizetni érte. A továbbiakat nem tudom, mert én is negatív vagyok, szóval ismételgetni kell majd.
2013. jan. 18. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Kotelesek kiadni a leletet! Ha az IgG lett pozitiv, akkor nem kell megismetelni, mert ez egy korabbi fertozottsegre utal, tehat most nem vagy veszelyben. Az IgM utalna friss fertozesre, akkor kellene megismetelni. Kerd el a leletet es kerj tanacsot az orvosodtol, ne a vedono intezkedjen.
2013. jan. 18. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!