Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kit valasszak terhesgondozasho...

Kit valasszak terhesgondozashoz Gyorben? Busznyak Csaba vagy Fekete Zoltan doktort? Csaszar lesz, a korabbi terhessegek miatt.

Figyelt kérdés
2013. jan. 18. 17:31
 1/9 cavalli ***** válasza:
Egyiket sem. Dr Nagy Sándor az én ajánlatom.
2013. jan. 18. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Ha kettő közül akarsz választani: Fekete Zoltán egyértelműen :) Nagyon bírom, pedig nem fogadott dokim,,, egykét orvos példát vehetne az emberséges közvetlen viselkedéséről,,,mert hiába nála is 4-5 perc egy vizsgálati találka, mégsem azt érzem, hogy futószalagon vagyok, mint a többinél (tisztelet a kivételnek persze) Mindig vidám, és van biztató feszültségoldó mondata, bemutatkozik, és érdeklődik, vizsgálatkor felkészít mikor mit csinál, mit fogsz érezni!

Sok boldogságot Picihez!

40h km

2013. jan. 18. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Nagy Sandor allitolag mar nem vallal szulest. Vagy megis?
2013. jan. 18. 20:06
 4/9 anonim ***** válasza:

Busznyák Csabát. Nagy Sándor nagyon leírta magát előttem, nyárom, amikor is ikerbabákat vártam, volt 2 féle leletem, és kórházba kerültem, és őt sem érdekelte, hogy akkor mi van, a képembe vágta, hogy a babák nagy valószínűséggel meg fognak halni a terhesség alatt. Beszéltem a Csabával, aki rögtön megnézett uh-n, és meg is találtaazt, aminek lennie kellett, szóval nem volt gond, de hogy addig én mit éltem át... Utána Nagy Sándor is megnézett ennek hatására, és tényleg, ő is látta.


A Busznyák doki tényleg alapos, nagyon rendes, és olyan astílua, hogy már az megnyugtatja az embert.

2013. jan. 19. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Engem Fekete doktor császározott, maximálisan meg voltam elégedve, a terhesgondozáson is nagyon jó fej volt, pedig nem is privátba jártam hozzá.
2013. jan. 20. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 cavalli ***** válasza:
Hadd kérdezzem meg, náluk mennyibe kerül a terhesgondozás? Felmerült bennem, hogy talán én irreálisan sokat fizetek...
2013. jan. 20. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
8000 egy alkalom
2013. jan. 21. 10:09
 8/9 anonim ***** válasza:
Igen, Busznyák doki 8000.
2013. jan. 21. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 magi085 ***** válasza:

nálam épp ma írta le magát a Fekete Zoltán. Olyan lekezelő és bunkó volt az nst-n, hogy síró görcsöt kaptam, azért mert a kezelő dokim Horváth Zoltán és ő nem kér védőnői közreműködést az utolsó 3 hétben már. Ez a bunkó meg rámförmedt, hogy mi az, hogy nem voltam nst előtt védőnőnél. és most hát így meg úgy akkor az nst-s nőcinek aki szintén egy tirpák volt ( vmi Gabriella) kellett vizeletet néznie... na bumm.... 1perc se volt neki...

a panaszomat már el sem mondtam neki, inkább elmentem a terhesgondozóba, ahol Háromszéki persze furán nézett rám, hogy hát most jövök onnan, most meg itt, de aztán szó nélkül megvizsgált és meg is találta a probléma forrását.

2013. febr. 26. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!